فراخوان نهمین هم اندیشی سالانه دانشجویان و دانش آموختگان خارج از کشور

فراخوان نهمین هم اندیشی سالانه دانشجویان و دانش آموختگان خارج از کشور

دانلود عکس: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور، فراخوان نهمین هم اندیشی سالانه دانشجویان و دانش آموختگان خارج از کشور را منتشر نمود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، نهمین دوره هم اندیشی این گروه از دانشجوبان و دانش آموختگان با موضوع «بررسی و ایجاد زمینه گفت و گو و تعامل تحصیل کرده های ایرانی خارج از کشور» روز چهارشنبه، ۲۱ دی ماه انجام می شود. دکتر روح الله هنرور، استاد دانشکده مدیریت دانشگاه شریف؛ دبیری نهمین دوره هم اندیشی را برعهده دارد.
«تحصیل کرده های ایرانی خارج از کشور و ایران» به عنوان محور اصلی این رویداد در نظر گرفته شده است. همین طور موضوع های «ایرانیان خارج از کشور و ارائه تصویر واقعی از ایران»، «تحصیل کرده های خارج از کشور و دیپلماسی عمومی کشور»، «جایگاه علوم پایه و آینده علمی کشور»، «زمینه های تعامل میان تحصیل کرده های داخل و خارج از کشور» و «فعالیت های علمی زنان، فرصت ها و نمودها» از محورهای فرعی نهمین هم اندیشی سالانه دانشجویان و دانش آموختگان خارج از کشور است.
ارتباط اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور با سرزمین مادری و رفع مشکلات آنها و نیز بهره گیری از ظرفیت اقتصادی، علمی و فنّی آنها برای خدمت به کشور و پیشبرد اهداف انقلاب، از ضرورت های همیشگی به شمار می رفته است.
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور، همچون سنوات گذشته، تصمیم دارد نهمین گردهمایی سالانه دانشجویان و دانش آموختگان ایرانی خارج از کشور را در تعطیلات زمستانی سال ۱۴۰۱ (ژانویه ۲۰۲۳) با عنوان «برای ایران؛ بررسی و ایجاد زمینه های گفتگو و تعامل تحصیلکرده های خارج از کشور» برگزار کند تا ضمن تمهید فضای گفتگو میان اساتید، دانشجویان و دانش آموختگان خارج از کشور درباب مسائل و مشکلات جاری، زمینه هم اندیشی و همگرایی بیشتر بمنظور دستیابی به راهکارهای مناسب برای پیشبرد و گسترش گفتمان انقلاب اسلامی را فراهم آورد.
آخرین مهلت ثبت نام در نهمین دوره هم اندیشی سالانه دانشجویان و دانش آموختگان خارج از کشور یکشنبه ۱۱ دی ماه است.
علاقمندان برای ثبت نام می توانند به سایت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها مراجعه کنند.1401/10/04
10:55:12
5.0 / 5
535
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , مد , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
دانلود عکس