اعلام شرایط اسکان و آخرین فرصت ثبت نام خوابگاه های دانشگاه امیرکبیر

اعلام شرایط اسکان و آخرین فرصت ثبت نام خوابگاه های دانشگاه امیرکبیر

به گزارش دانلود عکس، دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام نمود پیش ثبت نام اسکان بهمن 1401-1402 این دانشگاه تا تاریخ 20 دیماه ادامه دارد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، بر این اساس، پیش ثبت نام اسکان بهمن ۴۰۲-۴۰۱ دانشگاه صنعتی امیرکبیر که از تاریخ ۱۴ دی ماه شروع شده بود، ۲۰ دی ماه پایان می یابد. پس دانشجویان امیرکبیر باید بوسیله سامانه samad.aut.ac.ir مبادرت به پیش ثبت نام نمایند.
عدم پیش ثبت نام دانشجویان متقاضی به منزله انصراف از خوابگاه در آن ترم است و معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تعهدی نسبت به تامین خوابگاه آنها ندارد.
با تاکید دانشگاه امیرکبیر به کلیه دانشجویان روزانه و شبانه که در سامانهwww.bp.swf.ir صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم مبادرت به تشکیل پرونده نکرده اند و یا کل دانشجویانی که هزینه ترم مهر۱۴۰۱خود را تسویه ننموده اند، اسکان تعلق نخواهد گرفت.
پیش ثبت نام دانشجویان به منزله اسکان قطعی آنها در ترم بهمن نیست.
دانشگاه صنعتی امیرکبیر همین طور اعلام نموده که به سبب کمبود ظرفیت در ترم بهمن ۱۴۰۱ از پذیرش دانشجویان غیر مشمول (دانشجوی اتمام سنوات، فارغ التحصیل، دانشجوی غیر امیرکبیر، پروژه ای و پژوهشی و...) معذور است. بدین سبب آن دسته از دانشجویان که در ترم های گذشته خارج از چارچوب اطلاعیه موفق به گرفتن اتاق شدند باید تا تاریخ ۱۵ بهمن سال جاری نسبت به تخلیه خوابگاه اقدام نمایند.
منبع:

1401/10/20
15:38:27
5.0 / 5
352
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
دانلود عکس