از سوی رئیس مركز اداره سلامت دانشجویی دانشگاه علوم پزشكی ایران؛

اعلام خدمات درمانی مجانی برای دانشجویان

اعلام خدمات درمانی مجانی برای دانشجویان

به گزارش دانلود عکس، رئیس مرکز اداره سلامت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران به تشریح خدمات درمانی مجانی برای دانشجویان پرداخت.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر طاهره ناصری پوررئیس مرکز اداره سلامت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران عنوان کرد: خدمات ارائه شده در اداره سلامت دانشگاه علوم پزشکی ایران شامل پزشک عمومی، دندانپزشکی، پرستاری، بهداشت محیط و کمیسیون پزشکی است.
وی اضافه کرد: هم چنین ویزیت پزشکان، متخصصان و واکسیناسیون برای دانشجو ها رایگان است و خدمات دندانپزشکی مانند کشیدن دندان، عصب کشی و ترمیم با تعرفه دولتی ارائه می شود.
ناصری پور افزود: یک روز در هفته نیز اعضای هیئت علمی تمام وقت دانشگاه هم چون زنان و زایمان، پوست، داخلی و تغذیه به دانشجو یان، کارمندان و اعضای خانواده درجه اول آنها خدمت رسانی می کنند.
رئیس مرکز اداره سلامت دانشجویی دانشگاه افزود: تشکیل پرونده سلامت برایف دانشجویان ورودی جدید و خدمات غیرحضوری پزشکان عمومی برای دانشجویان خوابگاهی نیز از دیگر خدمات ارائه شده است.
وی اضافه کرد: یکی دیگر از خدمات مرکز برای دانشجویان؛ سیستم ارجاع است، بدین صورت که دانشجویان دارای بیمه خدمات درمانی، تکمیلی و یا تامین اجتماعی می توانند با یک معرفی نامه (نامه ارجاع) از جانب درمانگاه، خدمات تخصصی و پاراکلینیکی مانند سونوگرافی، رادیولوژی، آزمایش خون که از جانب پزشک درخواست شده، بصورت رایگان درمراکز و بیمارستان های آموزشی درمانی دانشگاه دریافت نمایند.
ناصری پور اشاره کرد: هم چنین رابطین بهداشتی، دانشجویان داوطلب تحت عنوان همیار در رشته های مختلف هستند که مسئولیت اطلاع رسانی کارگاه ها و خدمات ارائه شده در مرکز به دانشجویان خوابگاهی را برعهده دارند.
به گزارش مدیریت فرهنگی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران، این مقام مسئول در آخر اشاره کرد: از مباحث دیگر این مرکز که باید ارتقاء پیدا کند افزایش فضا و راه اندازی مجدد داروخانه است که امیدواریم با مساعدت مدیران این مسائل نیز صورت گیرد.1401/10/25
14:05:30
5.0 / 5
905
تگهای خبر: آموزش , بیمه , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
دانلود عکس