شیوه نامه پذیرش میهمان در خوابگاه های دانشگاه امیرکبیر

شیوه نامه پذیرش میهمان در خوابگاه های دانشگاه امیرکبیر

به گزارش دانلود عکس، شیوه نامه پذیرش میهمان در خوابگاه های دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام گردید.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام دانشگاه صنعتی امیرکبیر، با عنایت به ارتقای سامانه سماد(سامانه مدیریت امور داشجویی)، پذیرش میهمان از این پس در سامانه سماد ثبت خواهد شد.
در این خصوص پذیرش میهمان طبق ضوابط مندرج در منشورحقوق دانشجویی به شرح زیر خواهد بود:


پرداخت هزینه به عهده میزبان است و به صورت خودکار درسامانه سماد دانشجو ثبت و در زمانه تسویه حساب فارغ التحصیلی، محاسبه می شود.

توجه: هر میزبان به صورت مشخص می تواند حداکثر پنج شبانه روز در ماه پذیرای میهمان باشد. همینطور هر میهمان به صورت مشخص می تواند حداکثر پنج شبانه روز در ماه میهمان خوابگاه باشد.
۱. پذیرش میهمان در صورتی امکان پذیر می باشد که خود دانشجو (میزبان) داخل اتاق حضور داشته باشد.
۲. در زمان امتحانات پذیرش میهمان غیر از دانشجو مقدور نمی باشد.
۳. پس از ثبت میهمان در سامانه خوابگاه، میهمان و میزبان هر دو باید کارت شناسایی عکسدار معتبر به واحد انتظامات عرضه نمایند و میهمان باید موقع خروج ضمن تحویل گرفتن کارت خود، دفاتر مربوطه را هم امضا نماید. درصورت خروج میهمان و تحویل نگرفتن کارت و مبادرت به تحویل آن توسط میزبان از انتظامات، ملزم به پرداخت جریمه به ازاء هر شب هشت هزار تومان خواهد شد.
۴. میهمان موظف است آئین نامه انضباطی و سایر مقررات خوابگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر را رعایت کند. مسئولیت تمام رفتارها و کردارهای میهمان بر عهده میزبان بوده و میهمان باید تمام قوانین در ارتباط با خوابگاه و اتاق را رعایت نماید. در صورت عدم رعایت موازین خوابگاهی توسط میهمان و یا عدم ترک بموقع خوابگاه، ضمن ارجاع به شورای انضباطی، از پذیرش میهمان برای میزبان به مدت یک ترم معذور بوده و میهمان خاطی برای همیشه ممنوع الورود می شود.
۵. در مبحث پذیرش میهمان در خوابگاه، پیش فرض رضایت ساکنین اتاق میزبان و عدم وجود مشکل انضباطی میزبان و میهمانان وی خواهد بود؛ بنابراین در هر زمانی که این پیش فرض مخدوش گردد، امکان حضور میهمانان میزبان مذکور لغو می گردد. برای مثال اگر یکی از ساکنین اتاق میزبان به حضور میهمان در اتاق معترض گردد، میهمان ملزم است در نخستین ساعت روز بعد خوابگاه را ترک کند. میزبان مذکور نیز، مادامی که اعتراضی وجود داشته باشد مجاز به پذیرش میهمان نخواهد بود.
۶. پذیرش میهمان در ساعات مجاز تردد خوابگاه صورت می پذیرد.
۷. میهمان الزاماً باید در اتاق میزبان خود اقامت نماید؛ در صورت اقامت میهمان در سایر اماکن همچون فضاهای عمومی یا اتاق سایر دانشجویان، مجوز مهمانی وی لغو خواهد شد.
۸. پذیرش میهمان با سن کمتر از ده سال در خوابگاه های دانشجویی ممنوع می باشد.
۹. ثبت مهمانانی که به صورت ساعتی پذیرش می گردند در سامانه سماد الزامیست.
منبع:

1401/11/03
08:04:03
5.0 / 5
534
تگهای خبر: اقامت , دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
دانلود عکس