اعلام آمادگی دانشگاه هنر برای برگزاری رویدادهای فرهنگی مشترک با صربستان

اعلام آمادگی دانشگاه هنر برای برگزاری رویدادهای فرهنگی مشترک با صربستان

به گزارش دانلود عکس، رئیس دانشگاه هنر بلگراد با رئیس دانشگاه هنر تهران در محل پردیس باغ ملی این دانشگاه دیدار نمود و در مورد همکاریهای مشترک به بحث و تبادل نظر پرداختند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، پروفسور میریانا نیکولیچ رئیس دانشگاه هنر بلگراد با دکتر محمد رضا حسنایی رئیس دانشگاه هنر دیدار نمود و پیرو تفاهم نامه مشترک بین دو دانشگاه، در جهت همکاریهای مشترک به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در این نشست که به درخواست وزارت امور خارجه برگزار شد؛ پروفسور میریانا نیکولیچ رئیس دانشگاه هنر بلگراد، دکتر محمد رضا حسنایی رئیس دانشگاه هنر، دکترداوود رنجبران معاون پژوهش و فناوری دانشگاه هنر، خیرخواهان از حوزه صربستان بخش وزارت امور خارجه، دکتر شکوری معاون اداری و مالی دانشگاه هنر، دکتر برمایه ور مدیر همکاریهای علمی بین المللی و صادقیان کارشناس مدیریت همکاریهای علمی بین المللی دانشگاه هنر حضور داشتند.
دانشگاه هنر در خرداد ماه سالجاری با دانشگاه هنر بلگراد تفاهمنامه همکاری امضا کرده بودند که در جریان این دیدار، پتانسیل های هر دو دانشگاه برای اجرایی سازی بندهای این تفاهمنامه و همکاریهای دو جانبه آتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
موضوع تبادل استاد و دانشجو، برگزاری نمایشگاه های مشترک، شرکت اساتید و پژوهشگران دو طرف در گردهمایی ها، همایش ها و هم اندیشی های علمی بین المللی از مباحث محوری این نشست بود.
دکتر حسنایی ضمن استقبال از حضور رئیس دانشگاه هنر بلگراد در دانشگاه هنر، اعلام آمادگی خویش را جهت همکاری با برگزاری رویدادهای فرهنگی مشترک اعلام و ارتباط و تعامل نزدیک اساتید، دانشجویان را با اهمیت دانست.
پس از پایان نشست حاضرین از فضای تاریخی باغ ملی و کارگاه های دانشکده های واقع در پردیس باغ ملی بازدید کردند.
منبع:

1401/11/04
13:58:28
5.0 / 5
351
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , شركت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس