رئیس سازمان امور دانشجویان:

باید کمک کنیم شرایط دانشجویان بهتر شود

باید کمک کنیم شرایط دانشجویان بهتر شود

به گزارش دانلود عکس، خوزستان رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم اظهار داشت: معاونت های دانشجویی پیشقراول و پیشگام مواجهه با مشکلات دانشجویان هستند و هر چقدر تلاش نماییم، کم است.


دکتر هاشم داداش پور در افتتاحیه هفتاد و یکمین نشست معاونین دانشجویی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور که امروز (۱۲ بهمن) در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد، اظهار داشت: امروز سومین نشست از هفتاد و یکمین دوره نشست معاونان دانشجویی سراسر کشور را در دانشگاه شهید چمران اهواز شاهد می باشیم و نخستین جلسه در مشهد و دومین نشست در اردبیل اجرا شد.
به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو، اضافه کرد: دانشگاه شهید چمران اهواز محل حضور شهدای بزرگی از شهید کاظمی گرفته تا شهید چمران، بوده است. ۱۰۷ شهید از شهدای دانشجو از دانشگاه شهید چمران اهواز هستند و این تعداد شهید را نمی توان در دانشگاه های دیگر دید.
رئیس سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: بررسی چهار تا پنج موضوع در نشست سراسری معاونان دانشجویی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور تدارک دیده شده است و مسائل اصلی که دانشگاه های کشور با آن مواجهند، مطرح خواهد شد.
داداش پورعنوان کرد: سلامت روان، سلامت جسم دانشجویان، تامین مالی برای امور تغذیه که تقریباً همه معاونان این را درک می کنند، از مسائل مورد بررسی در این جلسه هستند.
رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم اظهار داشت: امیدواریم این جلسه فرصتی باشد تا بتوانیم فهم بهتر و عمیق تری از مشکلات دانشجویان داشته باشیم و برای رفع آن ها گام برداریم. تک تک این دانشجویان فرزندان ما هستند و باید کمک نماییم شرایط بهتر شود.
وی اضافه کرد: معاونت های دانشجویی پیشقراول و پیشگام مواجهه با مشکلات دانشجویان هستند و هر چقدر تلاش نماییم، کم است.
به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، در افتتاحیه این جلسه از کتاب جامع شهدای دانشگاه شهید چمران اهواز با عنوان شاهدان ملکوت نوشته دکتر عابدین رهنوردی رونمایی گردید.1401/11/13
16:24:27
5.0 / 5
539
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس