رییس سازمان امور دانشجویان اعلام كرد

رویکرد ما تقویت مراکز مشاوره و کاستن از مشکلات دانشجویان است

رویکرد ما تقویت مراکز مشاوره و کاستن از مشکلات دانشجویان است

به گزارش دانلود عکس، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: رویکرد سازمان امور دانشجویان، تقویت مراکز مشاوره و بهداشت و درمان دانشگاه ها و کاستن از مشکلات دانشجویان است.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، هاشم داداش پور در آیین کلنگ زنی راه اندازی ساختمان مرکز مشاوره و بهداشت و درمان دانشگاه بوعلی سینای همدان با اشاره به اینکه رویکرد سازمان امور دانشجویان، تقویت مراکز مشاوره و بهداشت و درمان دانشگاه ها و کاستن از مشکلات دانشجویان است، عنوان کرد: انتقال از مدرسه به دانشگاه و به تعبیری عبور از تحصیل الزامی به تحصیل غیراجباری گاهی اوقات دانشجویان را با مشکلات عدیده ای مواجه می سازد و خودمختاری، زندگی مستقل و هویت فردی از علایم این انتقال و گذر می باشد که درصورتیکه راهنمایی و مشاوره مناسبی صورت نگیرد، امکان دارد مشکلات غیرقابل جبرانی را رقم بزند.
وی بازدید از مراکز مشاوره دانشگاه های کشور را جز اولویت های خود در جریان بازدید از دانشگاه های کشور برشمرد و خاطرنشان ساخت: بخش قابل توجهی از حمایت های مادی و معنوی سازمان را به مراکز مشاوره اختصاص داده ایم وامیدواریم با فراهم آمدن زمینه جذب نیروی انسانی متخصص و مجرب، مراکز مشاوره دانشگاه ها بتوانند به رسالت خود بیشتر از پیش بپردازند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان امور دانشجویان، وی ادامه داد: اگر مراکز مشاوره بتوانند به وظایف خود به نیکی عمل کنند و فرصت و بستر مشاوره را بیشتر از گذشته فراهم سازند، دانشجویان سنواتی، مشروطی و پرونده کمیسیون های موارد خاص به همان میزان کاهش خواهد یافت.
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان در انتها اظهار امیدواری کرد مرکز مشاوره دانشگاه بوعلی سینای همدان بسرعت کار ساخت را شروع کرده و بزودی شاهد بهره برداری از این مرکز باشیم.
منبع:

1401/12/09
12:26:30
5.0 / 5
405
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , متخصص , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دانلود عکس