تجلیل از ایثارگران، جانبازان و خانواده شهدای دانشگاه تهران

تجلیل از ایثارگران، جانبازان و خانواده شهدای دانشگاه تهران

دانلود عکس: در آیین تجلیل از ایثارگران، جانبازان و خانواده معظم شهدای دانشگاه تهران درخواست شد که جانبازان و ایثارگران تجارب زیسته خودرا مکتوب و مستند کنند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر هادی بهرامی احسان، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در آیین تجلیل از ایثارگران، جانبازان و خانواده معظم شهدای دانشگاه تهران که در تالار اجتماعات شهید دهشور دانشگاه تهران برگزار شد، خطاب به ایثارگران و جانبازان این دانشگاه اظهار داشت: کوشش، صبر و رنج و عظمت شما در آستان مقدس حق تعالی ثبت است. بزرگی و عظمت شما ایثارگران و جانبازان و خانواده های معظم شهیدان را قدر می دانیم و اعتقاد داریم اثر وجودی حضور شما در دانشگاه بسیار راهگشا است. امروز همه کسانی که دغدغه دفاع از ملت و کشور خودرا دارند، باید قلبا وارد میدان شوند.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران اضافه کرد: عزیزانی که با شهادت، ایثار و رنج جانبازی و رنج آزادگی نسبتی دارید، بدانید که در قاموس الهی، کرامتی که برای شما وضع شده کرامتی همسنگ با رسول خدا است و این وجود نازنین که خود رحمت للعالمین است، کسانی که در کنار ایشان قرار می گیرند عظمت و بزرگی پیدا می کنند که در دنیا قابل توصیف نیست و در آخرت، اهل معرفت و کسانی که مسیر سلوک را طی کرده اند نیز به آنها حسرت می خورند.
دکتر غلامرضا جمشیدیها، رییس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و جانباز دفاع مقدس نیز به جانبازان و ایثارگران سفارش کرد که تجارب زیسته خودرا مکتوب و مستند کنند.
این استاد دانشگاه همین طور از برنامه تدوین کتابی از شهدای دانشکده های دانشگاه تهران آگاهی داد.
به نقل از روابط عمومی دانشگاه تهران، همین طور با حضور دکتر سید محمد مقیمی رییس دانشگاه تهران، دکتر هادی بهرامی احسان معاون فرهنگی و اجتماعی، دکتر مهدی شهبازی رییس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی و دکتر رحمت اله اللهیاری مدیرکل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران از دکتر مجتبی رحماندوست و منصور عسگری نظام جانبازان دفاع مقدس و زهرا رضازاده عسکری، مهرناز الله بخش، رضوان غلامی حسین آبادی، خدیجه کوچک زاده، اکرم کوهی پیکانی، خدیجه سبحانی، منیر اسدبیگی، معصومه امینیان، صدیقه پورعبداللهی، منصوره حسینی، طاهره حکیم زاده، فاطمه دهقان، فریده روستایی، بی بی قدمی، منصوره کرمی و احترام نوروزی از خانواده معظم شهدای دانشگاه تجلیل شد.1401/12/20
12:00:18
5.0 / 5
344
تگهای خبر: بازی , دانشگاه , فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس