رییس دانشگاه تربیت مدرس:

دانشگاه جای تعامل و تبادل نظریات است نه تقابل و دعوا

دانشگاه جای تعامل و تبادل نظریات است نه تقابل و دعوا

به گزارش دانلود عکس، رئیس دانشگاه تربیت مدرس اظهار داشت: دانشگاه محل فرهیختگی و فرزانگی و جای تعامل و تبادل نظریات است نه تقابل و دعوا و من بعنوان رئیس دانشگاه و در مقام پدر خانواده تربیت مدرس باید با تحمل و شکیبایی، تبیین عقاید و هدایت به صدای همه افراد حتی نظرات مخالف در فضایی علمی و همراه با فرهیختگی گوش فرا دهم.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر فرهاد دانشجو در جمع بازنشستگان دانشگاه تربیت مدرس ضمن اشاره به توفیقات و پیشرفت های این دانشگاه تصریح کرد: همه این موفقیت ها حاصل تلاش اعضای هیات علمی عالم و دانشمند، کارمندان دلسوز و کاربلد و بزرگوار و دانشجویان خوب و ممتاز است.
وی ادامه داد: دانشگاه تربیت مدرس بخشی از خانواده ما محسوب میشود و ما بهترین دوران جوانی خویش را در این دانشگاه گذرانده ایم و لازم است سازمانی برای وقف در دانشگاه ایجاد شود و کارکنان بازنشسته با استفاده از تجربه و اعتبار خود در جهت جذب موقوفات خیرین در جهت پیشرفت دانشگاه و ارتقای علم و دانش تلاش کنند.
وی به تفاهمنامه دانشگاه تربیت مدرس با شهرداری تهران برای ساخت ۵۰۰۰ واحد مسکونی اشاره نمود و اظهار داشت: در این خصوص یک هیات موسس بوجود آمده و شرکت تعاونی برای این امر ایجاد می شود و همه اعضای هیات علمی، کارکنان و بازنشستگان عضو آن خواهند شد و این شرکت بعنوان ناظر بر انجام صحیح امور، فعالیت خواهد نمود.
رئیس دانشگاه تربیت مدرس تصریح کرد: آیت الله رییسی رئیس جمهور در نشست هیات امنای دانشگاه از ساخت مسکن برای تمامی اساتید و کارکنان دانشگاه استقبال کردند و هیچ منع قانونی برای این کار وجود ندارد و با اغاز کار و شروع روند ساخت و ساز، بخشی از مبلغ ساخت و ساز از کارکنان دریافت خواهد شد.
ایشان در ادامه به مطالبات و خواسته های بازنشستگان همچون صدور کارت بازنشستگان، ایجاد بانک اطلاعاتی بازنشستگان و اولویت به کارگیری فرزندان آنان در صورت داشتن شرایط لازم و با رعایت قوانین، ایجاد شرکت از جانب کانون بازنشستگان و.. اشاره نمود.
وی اظهار داشت: دانشگاه محل فرهیختگی و فرزانگی و جای تعامل و تبادل نظریات است نه تقابل و دعوا و من بعنوان رئیس دانشگاه و در مقام پدر خانواده تربیت مدرس باید با تحمل و شکیبایی، تبیین عقاید و هدایت به صدای همه افراد حتی نظرات مخالف در فضایی علمی و همراه با فرهیختگی گوش فرا دهم.
وی ادامه داد: همه ما باید دست در دست هم دهیم و با صبوری و مهربانی و محبت برای ساختن دانشگاه و کشوری آباد تلاش نماییم.
در این مراسم دکتر طهماسبی عضو هیات علمی بازنشسته دانشگاه و عضو تشخیص مصلحت نظام در سخنانی ضمن پشتیبانی از دکتر دانشجو به علت کوشش برای خانه دار کردن کارکنان و اعضای هیات علمی و بازنشستگان دانشگاه اظهار داشت: دکتر دانشجو در این راه تلاش بسیاری نموده اند و وظیفه همه دانشگاهیان و بازنشستگان اینست که در نامه ای مکتوب حمایت خویش را از این اقدام شایسته اعلام کنند و نگذارند حق قانونی آنها تضییع شود.
در ابتدای مراسم دکتر خدایار معاون توسعه منابع و سرمایه انسانی در سخنانی تصریح کرد: انسان وقتی عاشق باشد پیمودن مسیر برایش آسان است و بازنشستگان عزیز هم سال ها با عشق و ارادت در این دانشگاه تلاش کردند و سبک دوش شدند و بار مسئولیت خویش را به دیگران واگذار کردند و بطور قطع تعامل خویش را با دانشگاه ادامه می دهند و دانشگاه از تجربیات آنها بهره مند خواهد شد.
ایشان در ادامه اظهار داشت: امکانات رفاهی دانشگاه شامل مهمانسراها، وام صندوق رفاه، بیمه تکمیلی، خدمات سالن ورزشی و استخر، مسکن و... به بازنشستگان هم تعلق می گیرد و ما درصدد ایجاد اداره رفاه و بازنشستگی هستیم تا بتوانیم خدمات رفاهی بیشتری را به بازنشستگان عرضه نماییم.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، در ادامه آقای مداح به نمایندگی از بازنشستگان ضمن تشکر از رئیس دانشگاه به علت نگاه ویژه به بازنشستگان به بیان برخی مطالبات و خواسته های بازنشستگان پرداخت.1401/12/24
13:21:55
5.0 / 5
330
تگهای خبر: بیمه , خدمات , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
دانلود عکس