پیام نوروزی رئیس دانشگاه پیام نور؛

بعنوان بزرگ ترین دانشگاه دولتی، رسالت خویش را در سال جدید سنگین تر می دانیم

بعنوان بزرگ ترین دانشگاه دولتی، رسالت خویش را در سال جدید سنگین تر می دانیم

به گزارش دانلود عکس، رئیس دانشگاه پیام نور در بخشی از پیام نوروززی خود در ارتباط با تحقق شعار سال 1402 نوشت: دانشگاه پیام نور بعنوان بزرگ ترین دانشگاه دولتی کشور در سال جدید مسئولیت و رسالت خویش را سنگین تر می داند و تلاش می کند ضمن تداوم و ارتقای فعالیتهای آموزشی و رسالت های اجتماعی خود، در جهت آرمان های ملی و بین المللی نظام اسلامی هم گام برداشته و نقش مثبتی در تولید علم و پژوهش و جهش تولید داشته باشد و همینطور بتواند با تداوم فعالیتهای کارآفرینانه، بسترهای لازم را برای ایجاد کسب و کارهای کوچک نوبنیان و دانش محور ایجاد نماید.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، در متن پیام نوروزی دکتر ابراهیم تقی زاده آمده است:
«آغاز فصل بهار، فصل رویش و شکوفایی طبیعت، انگیزه ای نو برای حرکت و پویایی بیشتر است تا همگام با دگرگونی فصل و تحویل سال، درس نو شدن، تحول، زیبایی و نیکی را از طبیعت بیاموزیم.

نوروز، نوید آمدن روز نو و تازه و همیشه نماد شادی و روزهای زیبایی همچون بهار و گل و شکوفه است. همان گونه که پس از خواب زمستانی طبیعت با آمدن بهار و روز نو و نوروز آغاز می شود و طبیعت جان دیگری می گیرد و به همگان نشان داده است که همچون طبیعت ما هم می توانیم از خواب زمستانی خود بیدار شویم و همچون نهالی زیبا بال و پر بگیریم. طبیعت به ما می آموزد که همیشه پس از زمستانی سخت، بهاری زیبا در کمین است و پشت هر سختی راهی آسان و هموار در انتظار ما است.

از همین جهت است که ایرانیان، نوروز را تمثالی از آغاز زندگی می دانند و هر آغازی را جشن می گیرند. نوروز بزرگ ترین آغاز و بزرگ ترین جشن، با اصیل ترین سنت ها و مراسم جاودانه است.

سالی که گذشت به علت گذار از دوره سخت بیماری کرونا و چالش های موجود، برنامه ریزی ها و اهداف جدیدی در نظام آموزش عالی کشور صورت گرفت و طبیعتا دانشگاه پیام نور هم بعنوان یکی از زیرنظام های آموزش عالی کشور از این قاعده مستثنی نبود. در سال ۱۴۰۱، دانشگاه پیام نور در کنار اهداف سالهای گذشته که غنی سازی زیرساخت های الکترونیک، گسترش آموزش و برگزاری آزمون های الکترونیکی بود، گسترش دیپلماسی علمی و جذب دانشجوی خارجی را در اولویت برنامه های خود قرار داد.

بدون تردید، دانشگاه پیام نور بعنوان بزرگ ترین دانشگاه دولتی کشور در سال جدید مسئولیت و رسالت خویش را سنگین تر می داند و تلاش می کند ضمن تداوم و ارتقای فعالیتهای آموزشی و رسالت های اجتماعی خود، در جهت آرمان های ملی و بین المللی نظام اسلامی هم گام برداشته و نقش مثبتی در تولید علم و پژوهش و جهش تولید داشته باشد و همینطور بتواند با تداوم فعالیتهای کارآفرینانه، بسترهای لازم را برای ایجاد کسب و کارهای کوچک نوبنیان و دانش محور ایجاد نماید.

اینجانب ضمن آرزوی سلامتی و بهروزی برای همه مردم عزیز ایران، با قدردانی از همراهی اعضای علمی و اداری دانشگاه پیام نور در طول سال گذشته، حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است، به تمامی مردم ایران، همکاران علمی و اداری و دانشجویان گرانقدر دانشگاه پیام نور سراسر کشور تبریک وتهنیت عرض کرده، تقارن این عید بزرگ را با بهار قرآن، ماه رحمت و غفران، رمضان کریم را گرامی می دارم و امیدوارم فرصت بزرگ بندگی را غنیمت دانسته و در جهت تقرب به پروردگار عالمیان گامی بزرگ برداریم.

امید که سال ۱۴۰۲ برای همه مردم ایران سالی پربرکت و سرشار از امید بوده و ایران اسلامی در تمامی عرصه های ملی و بین المللی موفق و پیروز باشد.»
منبع:

1402/01/03
22:07:55
5.0 / 5
327
تگهای خبر: آموزش , جشن , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دانلود عکس