عدم توازن میان درآمد و هزینه ها از چالش های دانشگاه پنسیلوانیا

عدم توازن میان درآمد و هزینه ها از چالش های دانشگاه پنسیلوانیا

دانلود عکس: رییس دانشگاه پنسیلوانیا در نامه ای خطاب به روسای دانشکده ها و پردیس های این مرکز آموزشی، عدم توازن میان درآمد و هزینه های این دانشگاه را جزو مشکلات و چالش ها برشمرد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا و به نقل از دانشگاه پنسیلوانیا، «نیلی بنداپودی»، رییس دانشگاه پنسیلوانیا در نامه ای خطاب به رؤسای دانشکده ها و پردیس های این دانشگاه، درباره ی وضعیت مالی این مرکز آموزشی نوشت: چالش هایی که پیش روی این مرکز آموزشی قرار دارد، سبب دشوار شدن شرایط مالی می شود.
بنداپودی از اساتید، کارکنان و مدیران دانشکده ها و پردیس ها درخواست نمود که بمنظور مدیریت هزینه ها، اداره کارآمدتر دانشگاه و دسترسی به منابع درآمدی جدید، گردهم جمع شوند.
رییس دانشگاه پنسیلوانیا نوشت: میزان هزینه های جاری این مرکز آموزشی نسبت به درآمدها بیشتر است که سبب می شود دانشگاه در یک موقعیت لطمه پذیر قرار گیرد. بااینکه دانشگاه در بحران مالی قرار ندارد، اما عدم توازن میان درآمد و هزینه ها منجر به تغییراتی می شود که می تواند تاثیر به سزایی برای تعدادی از واحدها به همراه داشته باشد.
وی اشاره کرد: مدیران کالج ها و پردیس ها درباب بکارگیری بودجه اختصاص داده شده از استقلال برخوردار می باشند و به نحو احسنت می توانند از بودجه ای که در اختیار دارند، بهره گیرند. آنها درباب بکارگیری بودجه از استقلال برخوردار می باشند، چونکه نمی خواهیم همچون سالهای قبل در بعضی از حوزه ها با مضیقه بودجه مواجه شوند. من از مدیران می خواهم که در وهله نخست به مسائل ضروری توجه نمایند.
بنداپودی از رؤسای دانشکده ها می خواهد بودجه ای که در اختیار دارند بطور کامل بررسی نمایند و برای انجام تعهدات مالی فوری گام بردارند. شرایط دانشکده ها یکسان نیست و متفاوت است؛ تعدادی از واحدها با کسری بودجه ساختاری تاریخی مواجهند. اقدامات اصلاحی ممکنست شامل تاخیر در راه اندازی برنامه، اخراج محدود، تجدید ساختار واحدها و همین طور افزایش درآمد بوسیله سرمایه گذاری های جدید باشد.
بگفته بنداپودی، مدیریت دانشگاه پنسیلوانیا بر رویکرد چندجانبه کاهش هزینه ها، یافتن روش های جدید برای کارایی بیشتر و افزایش درآمد متمرکز شده است. اجرای خیلی از این تصمیمات بمنظور ایجاد تعادل در بودجه، دشوار است.
منبع:

1402/01/04
14:10:02
5.0 / 5
278
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دانلود عکس