دانشجویان دانشگاه تهران برای تحصیل چقدر باید شهریه پرداخت کنند؟

دانشجویان دانشگاه تهران برای تحصیل چقدر باید شهریه پرداخت کنند؟

دانلود عکس: به گزارش دانلود عکس، مبلغ شهریه پرداختی دانشجویان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی دانشگاه تهران در نیمسال دوم تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ اعلام گردید.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دانشجویان گروه آموزشی علوم انسانی، علوم رفتاری، کمیسیون هنر، کمیسیون های فنی، علوم و کشاورزی باید مبلغ یک میلیون و ۵۰۰ تا دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان به تناسب رشته بعنوان شهریه ثابت برای دانشگاه تهران پرداخت کنند.
دانشجویان دوره کارشناسی ارشد ورودی نیمسال دوم تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ دانشگاه تهران در گروه علوم انسانی و علوم رفتاری باید دو میلیون و ۳۵۷ و در سایر گروه ها هم دو میلیون و ۲۵۸ هزار تومان شهریه ثابت پرداخت کنند و این هزینه برای آموزش های الکترونیکی از یک میلیون و ۸۰۰ تا دو میلیون و ۳۰۰ متغیر است و این دانشجویان باید برای هر واحد رساله هم بیشتر از یک میلیون و ۳۵۵ هزار تومان پرداخت کنند.
شهریه دوره کهاد در دانشگاه تهران برابر با دروس کارشناسی مطابق مصوبات هیات امنای دانشگاه عنوان شده است و شهریه ورودی روزانه سال ۱۴۰۰ اتباع افغانستان از راه کنکور ۸۰ درصد شهریه عنوان شده برای دانشجویان این دانشگاه تعیین شده است.
با عنایت به عدم ورود دوره های کارشناسی نوبت دوم در دانشگاه تهران شهریه های عنوان شده برای دانشجویان سنواتی، میهمان و انتقالی می باشد.
دانشجویان مقطع دکتری تخصصی نوبت دوم و دستیاران دامپزشکی ورودی نیمسال دوم تحصیلی ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ هم در رشته علوم انسانی و علوم رفتاری باید بیشتر از ۱۴۷ میلیون تومان پرداخت کنند و هزینه هر ترم یعنی یک نیمسال تا پایان هشت نیم سال هم ۱۸ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان تعیین شده است.
همینطور دانشجویان دکتری نوبت دوم سایر گروه ها هم باید بیشتر از ۱۸۰ میلیون تومان در کل دوره تحصیل برای دانشگاه تهران پرداخت کنند که هزینه هر ترم تحصیلی بیشتر از ۲۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عنوان شده است.
شهریه دانشجویان ایرانی انتقالی خارج به داخل دانشجویان پذیرفته شده در دوره های مشترک در کلیه واحدهای دانشگاه و هم شهریه مقطع دوره بین المللی و مجازی ارشد پردیس کیش دانشگاه تهران هم معادل تعرفه مشخص از جانب دانشگاه تهران عنوان شده است.1402/01/14
21:44:38
5.0 / 5
410
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس