رئیس اسبق دانشگاه صنعتی شریف:

دانشگاه شریف توانسته مشکلات صنعتی و چالش های کشور را به خوبی حل کند

دانشگاه شریف توانسته مشکلات صنعتی و چالش های کشور را به خوبی حل کند

به گزارش دانلود عکس، رئیس اسبق دانشگاه شریف اظهار داشت: این دانشگاه جایگاه ویژه ای در کشور و در سطح بین الملل دارد توانسته است مشکلات صنعتی و چالش های کشور را به خوبی حل کند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، به رسم هر سال افطاری بزرگ خانواده شریف روز شنبه 19 فروردین با حضور دکتر عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر رسول جلیلی رئیس دانشگاه صنعتی شریف در محل سالن استاد جباری برگزار شد.
دکتر رسول جلیلی رئیس دانشگاه شریف در این مراسم طی سخنانی اظهار داشت: این رسم که هر ساله توسط بسیج دانشجویی، هیئت الزهرا(س) و حوزه دانشجویی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد خیلی خوب و پسندیده است. برگزاری چنین برنامه هایی با جریان مذهبی در خانواده مذهبی شریف، نشان از پیوند ناگسستنی این خانواده بزرگ است که منجر به رقم خوردن اتفاقات خوب در کشور خواهد شد. ما باید تلاش نماییم تا این جمع را گسترش دهیم و این پیوند را محکم تر نماییم.
در ادامه دکتر سعید سهراب پور رئیس اسبق دانشگاه شریف اظهار داشت: دانشگاه شریف همواره دانشگاهی مطرح و شناخته شده در سطح دنیا است. ضمن این که جایگاه ویژه ای در کشور و در سطح بین الملل دارد توانسته است مشکلات صنعتی و چالش های کشور را بخوبی حل کند و با نقش آفرینی فرهنگی، مذهبی و اجتماعی خود در دوران جنگ تحمیلی و بعد از آن نقش بسیار مهمی در صنعت و فناوری کشور ایفا نماید.
دکتر سهراب پور در انتهای سخنان خود بر استمرار چنین برنامه ها و گردهمایی هایی جهت ایجاد پیوند و اتحاد و همدلی در دانشگاه شریف تصریح کرد.
قابل ذکر است در این برنامه از خانواده های شهید احسان قدبیگی، زنده یادان دکتر رضا روستا آزاد و سیدمصطفی مدرس مصلی تجلیل شد.1402/01/21
21:12:20
5.0 / 5
462
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس