پایان فروردین آخرین فرصت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی دانشجویان خوابگاهی دانشگاه تهران

پایان فروردین آخرین فرصت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی دانشجویان خوابگاهی دانشگاه تهران

به گزارش دانلود عکس، اولین جشنواره فرهنگی و هنری ویژه دانشجویان خوابگاهی دانشگاه تهران با شعار «زندگی خوابگاهی؛ تمرین مشارکت گروهی و مسئولیت پذیری اجتماعی» از ۱۸ تا ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ برگزار می گردد.به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، اداره کل امور خوابگاه های دانشگاه تهران با هدف تقویت و توسعه فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی در خوابگاه ها، اولین جشنواره فرهنگی و هنری ویژه دانشجویان خوابگاهی دانشگاه تهران را در دو بخش رقابتی و نمایشگاهی (نمایشگاه تولیدات علمی و فرهنگی دانشجویان و فرهنگ استان ها) برگزار می نماید.

زندگی خوابگاهی؛ مشارکت، همدلی و کار گروهی؛ مسئولیت پذیری اجتماعی؛ ایمنی، بهداشت، محیط زیست و فضای سبز؛ مهارت آموزی و کسب و کارهای دانشجویی، محورهای بخش رقابتی این جشنواره اعلام شده اند.

دانشجویان خوابگاهی دانشگاه تهران می توانند آثار خود در زمینه های ایده های خلاقانه، صنایع دستی، هنرهای تجسمی، هنرهای دیجیتال، ادبی، عکس، فیلم، تئاتر و موسیقی را بر مبنای محورهای جشنواره و مطابق شیوه نامه تهیه و به سامانه جشنواره به آدرس kooyfestival.ut.ac.ir ارسال نمایند. آخرین فرصت ارسال آثار پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۲ است.

نخستین جشنواره فرهنگی و هنری ویژه دانشجویان خوابگاهی دانشگاه تهران با شعار «زندگی خوابگاهی؛ تمرین مشارکت گروهی و مسئولیت پذیری اجتماعی» با هدف تقویت فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی در خوابگاه های دانشجویی و تجلیل و قدرشناسی از فعالان فرهنگی و آثار برجسته فرهنگی خلق شده توسط دانشجویان و ترغیب آنها به مشارکت جدی تر در حوزه فرهنگی و اجتماعی؛ همینطور معرفی آداب و رسوم، صنایع دستی، سوغات، جاذبه های گردشگری و سایر جاذبه های فرهنگی و هنری استانهای مختلف در هفته خوابگاه ها از ۱۸ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در خوابگاه های دانشجویی دانشگاه تهران برگزار می شود. همینطور در این نمایشگاه، امکان عرضه تولیدات علمی و فرهنگی دانشجویان خوابگاهی هم وجود دارد.
1402/01/27
09:57:26
5.0 / 5
556
تگهای خبر: آثار , ایمنی , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
دانلود عکس