دو امتیاز ویژه برای داوطلبان متاهل آزمون استخدامی

دو امتیاز ویژه برای داوطلبان متاهل آزمون استخدامی

به گزارش دانلود عکس، داوطلبان متاهل و دارای فرزند دهمین آزمون استخدامی کشور برای پذیرش در بیشتر از ۱۵ دستگاه اجرایی ۱۴۰۲ از دو امتیاز ویژه در این آزمون بهره مند خواهند شد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، مهلت ثبت نام دهمین آزمون دستگاههای اجرایی کشور چهارم اردیبهشت ماه جاری پایان می یابد و بر مبنای ماده ۱۵( قانون پشتیبانی از خانواده و جوانی جمعیت)موضوع مصوبه سال ۱۴۰۰ مجلس شورای اسلامی داوطلبانی که متاهل بوده و فرزند دارند از دو امتیاز ویژه درآزمون استخدامی برخوردار خواهند شد.
بر این اساس به ازای تاهل و داشتن هر فرزند، یک سال به سقف محدوده سنی داوطلب که در دفترچه راهنمای ثبت نام درج شده، اضافه خواهد شد. سنوات قابل افزایش برای تاهل و داشتن فرزند مبحث این ماده، حداکثر پنج (۵) سال عنوان شده است.
همینطور تاکید گردیده است به ازای تاهل و هم هر فرزند دو(۲) درصد، حداکثر تا ده(۱۰)درصد به مجموع امتیاز مکتسبه آزمون کتبی مشترک فراگیر داوطلب اضافه می شود.
بر مبنای امتیازات مطروحه در بندهای فوق این ماده با رعایت تبصره ماده یک( قانون پشتیبانی از خانواده و جوانی جمعیت) در خصوص این که امتیازات فوق الذکر، مشروط به آن است که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه پدر یا فرزند وی، بالای ۲/۵ نباشد.
همینطور مبنای تعیین نرخ باروری هم آخرین اعلام رسمی وزارت کشور در زمان برگزاری امتحان مشترک فراگیر می باشد، اعمال می شود.
با عنایت به این که اعمال امتیازات فوق برپایه اطلاعات خوداظهاری داوطلبان می باشد، در صورتیکه در مرحله بررسی مدارک و مستندات، داوطلب فاقد مدارک مثبته باشد، از سایر فرایند استخدام حذف می شود.
دهمین آزمون دستگاههای اجرایی کشور به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز بیشتر از ۱۵ دستگاه اجرایی (وزارتخانه ها، سازمان و شرکت دولتی) برگزار می گردد.
به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، فرآیند ثبت نام جهت شرکت در دهمین آزمون استخدامی کشور برای جذب نیرو در بیشتر از ۱۵ دستگاه اجرایی، از راه وبگاه مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir انجام می گیرد.
دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور برای جذب نیرو در دستگاههای اجرایی این آزمون، شامل وزارت راه و شهرسازی، سازمان ثبت اسناد و املاک، سازمان امور مالیاتی، پست بانک، شرکت ارتباطات زیرساخت، گمرک جمهوری اسلامی ایران، سازمان پزشکی قانونی کشور، سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان تحقیقات، آموزش و توسعه کشاورزی، سازمان شیلات ایران، سازمان ملی بهره وری، سازمان نقشه برداری، پژوهشکده علوم زمین و بعضی از دستگاههای اجرایی استان سیستان و بلوچستان برگزار می گردد.
متقاضیان شرکت در آزمون توجه داشته باشند که این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و سایت ثبت نام بعد از اتمام مهلت یاد شده غیرفعال خواهد شد.
داوطلبان متقاضی استخدام می توانند جهت آگاهی از اطلاعات و جزئیات در ارتباط با شرایط احراز شغل محل های استخدام رشته ها مقاطع تحصیلی و سایر شرایط در هر یک از دستگاه ها مفاد دفترچه راهنمای آزمون را مطالعه و نسبت به ثبت نام در بازه زمانی یاد شده اقدام نمایند.
دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی روز جمعه ۵ خرداد ماه ۱۴۰۲ برگزار می گردد و توضیحات لازم در مورد تاریخ و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و سایر موارد در دفترچه راهنمای آزمون اعلام می شود.

همینطور تمامی فرآیندهای در ارتباط با ثبت نام داوطلبان شرکت در دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور انحصاراً از راه وبگاه مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir صورت می گیرد.
منبع:

1402/01/28
11:38:47
5.0 / 5
512
تگهای خبر: آموزش , تبلیغ , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس