پیام وزیر علوم به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

پیام وزیر علوم به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش دانلود عکس، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، متن پیام تبریک دکتر محمدعلی زلفی گل به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
فضیلت آگاهی بخشی و فریضه ی آینده پژوهی از روشن ترین مراتب مجموعه های دانش محوری ست که با طرح مرجعیت علم و سزاواری عاملین به علم، احسن الحال مستمری را برای جامعه ی هدف خویش آرزو می کنند. این منش به درایت و دانش اصحاب ارجمند روابط عمومی تعریف می شود و عالمانه به تجسّم رویکرد های متمایز علمی و تعالی امور دانشگاهی ختم می شود. روابط عمومی متولد ایمان به ارتباطات و اعتقاد به وفاق است که با ارتقای جایگاه فردی به اعتلای سازمان می اندیشد.
مواجهه ی مسئولانه با جامعه، رابطه آفرینی علمی و مبتنی بر طرح الگوهای موفق و ترویج هم گامی در رویکرد های فردی و برخی از کلیدواژگان توفیق آموزشی شمرده می شود که به اهتمام مجموعه های روابط عمومی در هر سامان و سازمانی مستقر می شود. تمایز این نهاد در روزگار ما زاده ی ظرفیت های رسانه ای، درک درست مطالبات نسلی، شناخت شیوه های انتقال خبر و اشراف بر رابطه آفرینی در طبقات مخاطب و هدایت بخشی افکار است که این رویکرد مرهون زمان آگاهی و دوراندیشی متخصصان متعهد روابط عمومی ست که به ایمان من شایسته ترین شکل جهاد تبیین می تواند معرفی شود.

از همکاران عزیزم در مجموعه ی روابط وزارت عتف کشور که معرّفان کارآمدی سیستم، بهبود سازمان و توسعه ارزش های حرفه ای این نهاد خدوم هستند، صمیمانه قدردانی می کنم و فروتنانه؛ خود و دیگر دست اندرکاران را به ترفیع جایگاه، تأمین ابزار نقش آفرینی، اتکا به مشاورت های خیرخواهانه ی اصحاب صدیق روابط عمومی سفارش می کنم.

دیگربار بعنوان خادم مردم شریف ایران در آموزش عالی از اهتمام فعالان روابط عمومی مؤسسات آموزش عالی و ستاد وزارت علوم در انعکاس دستاوردها و اقدامات و ساختن مسیری روشن برای خدمت مطلوب کمال امتنان و قدردانی را دارم و ضمن تبریک روز روابط عمومی از خداوند متعال مسئلت دارم کوشش های شما عزیزان را بعنوان فعالیت خیّر و حسنه و باقیات صالحات توشه ی آخرت قرار دهد.»


 


منبع:

1402/02/27
16:14:23
5.0 / 5
316
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دانلود عکس