ثبت نام بیشتر از 12 هزار نفر متقاضی تدریس در دانشگاه فرهنگیان

ثبت نام بیشتر از 12 هزار نفر متقاضی تدریس در دانشگاه فرهنگیان

به گزارش دانلود عکس، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان از ثبت نام بیشتر از ۱۲ هزار نفر متقاضی برای تدریس در دانشگاه فرهنگیان اطلاع داد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، سعید غیاثی ندوشن ضمن اعلام این خبر، تصریح کرد: بعد از چند روز از آغاز نام نویسی شناسه تدریس در دانشگاه فرهنگیان که در جهت ساماندهی اعضای هیئت علمی، مدرسین مدعو و مامورین آموزشی دانشگاه فرهنگیان صورت گرفت، بیشتر از ۱۲ هزار نفر تابحال ثبت نام کرده اند.
وی خاطرنشان کرد: پیشبینی می شود تا پایان زمان ثبت نام بیشتر از ۳۰ هزار نفر متقاضی تدریس در دانشگاه فرهنگیان، ثبت نام کنند.
معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان افزود: با توجه با استقبال صورت گرفته، می توانیم سبد مناسبی از متقاضیان تدریس در دانشگاه فرهنگیان را در اختیار داشته و بتوانیم از ظرفیت آنان استفاده نماییم.
وی در تشریح تقسیم بندی شناسه ها به سه دسته، اظهار داشت: دسته اول اعضای هیئت علمی دانشگاه ها هستند که در سایر دانشگاه ها، عضو هیئت علمی هستند و با عنایت به ضریب حق التدریسی که در دانشگاه فرهنگیان مصوب شده است، به نظر می آید استقبال خوبی صورت خواهد گرفت.
غیاثی افزود: دسته دوم، دارندگان مدرک دکترا از دانشگاه های معتبر و یا معادل آن سطح ۴ حوزه های علمیه هستند و سطح سوم دارندگان مدرک کارشناسی ارشد یا معادل آن که سطح سه حوزه های علمیه می شود، خواهند بود. لازم به ذکر است بررسی متقاضیان تدریس در دروس معارف اسلامی تابع دستورالعمل های خاص خود و در اختیار نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، وی ادامه داد: با عنایت به نیاز دانشگاه به بهره مندی از حدود ۷ هزار نفر در هر ترم به صورت حق التدریس و مامور آموزشی، لزوم ساماندهی متقاضیان تدریس در این دانشگاه بیشتر از پیش احساس می شود و این اقدام در جهت طرح کلان ساماندهی اعضای هیئت علمی و مدعوین دانشگاه است.
ثبت نام متقاضیان دریافت شناسه تدریس در دانشگاه فرهنگیان از ۲۴ اردیبهشت ماه جاری شروع شده و تا ۶ خردادماه ادامه دارد.
منبع:

1402/02/31
11:03:56
5.0 / 5
329
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس