مدیر كل دفتر نظارت و ارزیابی سازمان امور دانشجویان:

آغاز فرآیند ارزیابی خدمات دانشجویی دانشگاه های دولتی

آغاز فرآیند ارزیابی خدمات دانشجویی دانشگاه های دولتی

به گزارش دانلود عکس، مدیر کل دفتر نظارت و ارزیابی سازمان امور دانشجویان از آغاز فرآیند ارزیابی خدمات دانشجویی دانشگاه های دولتی اطلاع داد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، مجتبی شرانجانی با اشاره به اینکه فرآیند ارزیابی خدمات دانشجویی دانشگاه های دولتی از ۲۵ اردیبهشت ماه شروع شده است در این مرحله از ارزیابی که تا ۲۵ خرداد ماه ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: اطلاعات مورد نیاز برای ارزیابی، توسط نمایندگان معرفی شده از جانب دانشگاه ها در سامانه ارزیابی بارگذاری خواهد شد و بعد از آن، مرحله‌ی اعتبارسنجی صورت خواهد گرفت.
وی ضمن اشاره به این که در این ارزیابی، عملکرد دانشگاه ها در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ ارزیابی می شود، اضافه کرد: در این دوره فقط دانشگاه های دولتی مستقل ارزیابی می شوند و دانشگاه های غیردولتی و دانشگاه های شعبه دار مانند دانشگاه پیام نور و فنی و حرفه ای در مراحل بعدی ارزیابی خواهند شد.
مدیر کل دفتر نظارت و ارزیابی، افزود: در الگوی طراحی شده برای این ارزیابی، که با استفاده از تجربیات ملی و بین المللی و دیدگاه های صاحب نظران دانشگاهی طراحی شده است، سعی شده است تناسب، کارایی و اثربخشی خدمات دانشجویی دانشگاه ها با ۲۲ شاخص و ۹۳ سنجه مورد ارزیابی قرار گیرد.
شرانجانی اعلام نمود: از نتیجه های این ارزیابی، در سیاستگذاری ها و برنامه ریزی های سازمان امور دانشجویان و وزارت علوم در بهبود و ارتقای خدمات دانشجویی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.1402/03/06
14:52:25
5.0 / 5
373
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دانلود عکس