تجلیل از خانواده شهید امنیت روح الله عجمیان در جشنواره اقوام ایران زمین

تجلیل از خانواده شهید امنیت روح الله عجمیان در جشنواره اقوام ایران زمین

به گزارش دانلود عکس، لرستان در آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی دانشجویی اقوام ایران زمین از خانواده شهید امنیت روح الله عجمیان تقدیر به عمل آمد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، در آیین اختتامیه سومین جشنواره فرهنگی ـ دانشجویی اقوام ایران زمین که توسط جهاد دانشگاهی لرستان در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان برگزار شد از خانواده شهید عجمیان تجلیل به عمل آمد.
در حاشیه این مراسم که با حضور رشید جعفرپور قائم مقام معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، کریم خورشیدوند مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری، منصور احمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی نظری رئیس دانشگاه لرستان و تعدادی از مسؤلان برگزار شد، امین سلاحورزیان رئیس جهاد دانشگاهی لرستان اظهار داشت: شهید عجمیان سرفصل ایثار و شهادت را برای مردم تداعی می کند.
وی افزود: در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید تبیین و فرهنگ سازی سرلوحه کارها قرار گیرد.
سلاحورزیان اضافه کرد: تمام تلاش ما باید این باشد که در قدم های اساسی که در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برداشته می شود، بهتر باشیم و این گونه مناسبت های خاص را بهتر برگزار نماییم.
یادآور می شود در انتها این آیین از برگزیدگان سومین جشنواره فرهنگی ـ دانشجویی اقوام ایران زمین با اهدا لوح تقدیر و تندیس جشنواره تجلیل به عمل آمد.1402/03/09
10:24:51
5.0 / 5
365
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
دانلود عکس