رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای:

یادمان شهدا در اماکن علمی و فرهنگی در ارتقاء روحیه معنوی دانشگاهیان موثر است

یادمان شهدا در اماکن علمی و فرهنگی در ارتقاء روحیه معنوی دانشگاهیان موثر است

به گزارش دانلود عکس، رییس دانشگاه فنی و حرفه ای از راه اندازی 8 یادمان شهدا تا انتهای سال آگاهی داد و اظهار داشت: حضور یادمان شهدا در اماکن علمی و فرهنگی و خصوصاً در دانشگاه ها می تواند در ارتقای روحیه معنوی اساتید و دانشجویان تأثیرگذار باشد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر خسرویان در کنگره بزرگداشت ۲۲۰ شهید دانشگاه فنی و حرفه ای و آیین رونمایی از ۱۲ یادمان شهید گم نام که امروز با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، خانواده معظم شهدا، رییس بسیج اساتید دانشگاه و تعدادی از مقامات و میهمانان در دانشکده فنی و حرفه ای شریعتی تهران انجام شد با اشاره به نگاه فرهنگی و تاکید دولت سیزدهم بر تکریم مقام شهدا اظهار داشت: این نگاه مدار محکمی است که یاد شهدا و دانشجویان شهید را زنده نگه می دارد.
وی ادامه داد: ما معتقدیم که حضور یادمان شهدا در اماکن علمی و فرهنگی و خصوصاً در دانشگاه ها می تواند در ارتقای روحیه معنوی اساتید و دانشجویان تأثیرگذار باشد.
دکتر خسرویان اشاره کرد: در دانشگاه فنی و حرفه ای ۳۰ یادمان شهید گم نام تکمیل شده است. ۱۵ یادمان جدید درحال ساخت و تکمیل است و سه یادمان نیز قبلاً افتتاح شده بود.
وی افزود: ۱۲ یادمان در این مراسم افتتاح خواهد شد و ۸ یادمان نیز تا انتهای سال افتتاح می گردد.
رییس دانشگاه فنی و حرفه ای اشاره کرد: دانشجویان در مجموعه های دانشجویی؛ بسیج دانشجویی و کانون ها و انجمن ها برنامه های خودرا حول این یادمان ها سامان دهی کنند تا بهره شایسته از این فضاهای معنوی برده شود.
منبع:

1402/04/07
19:31:31
5.0 / 5
346
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دانلود عکس