معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان :

دانشجویان شاهد و ایثارگر پیگیر احقاق حقوق خود باشند

دانشجویان شاهد و ایثارگر پیگیر احقاق حقوق خود باشند

به گزارش دانلود عکس، معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان با تکیه بر این که دانشجویان شاهد و ایثارگر پیگیر احقاق حقوق خود باشند، اظهار داشت: هرگونه کم کاری و سهل انگاری مدیران شاهد و ایثارگر را نابخشودنی است باید بیشتر از گذشته به امور این دانشجویان رسیدگی نمایند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر اردوان ارژنگ در آیین اختتامیه دومین دوره بصیرت افزایی ویژه دانشجویان پسر شاهد و ایثارگر دانشگاه های سراسر کشور ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در زندگی دانشجویی، اظهار نمود: خرمشهر در طول دفاع مقدس برای ما یک نقطه محوری و حساسی بود و بنابراین هم اشغال خرمشهر از جانب دشمن برای ما مصائب بزرگی را داشت و هم فتح خرمشهر پیروزی بزرگی محسوب شد و امروز دشمن به دنبال اشغال خرمشهرهای ذهنی، فکری و مکتبی و علمی ماست و درصدد فتح این نقاط است و در این خصوص هشیاری شما دانشجویان را می طلبد.
وی تصریح کرد: میانگین سنی رزمندگانی که خرمشهر را آزاد کردند را به جز تعداد انگشت شماری که بالای سی سال بودند، به طور متوسط زیر ۲۵ سال داشتند بر این اساس دانشجویان هم در همان سنین هستند و امروز دانشجویان باید خاک فضای مجازی و رسانه ای را از چنگال دشمن خارج سازید.
معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان در ادامه به افزایش دامنه فعالیت چشمگیر ابزارهای رسانه ای غیر دینی در کشور اشاره نمود و خاطرنشان کرد: دیدگاه غربگرایانه و سکولار بعضی از دانشگاهیان، گسترش فضاهای مجازی فریب انگیز در چارچوب سایت ها و شبکه های اینترنتی، تغییر در گویش و پوشش افراد جامعه بخصوص در سطح جوانان و نوجوانان با تشکیل مدهای غربی، تغییر در سبک زندگی، به تمسخر کشیدن باورهای دینی و مذهبی و هزاران اِعمال نفوذ در کشور مصادیق بارزی از این لشکرکشی نرم در ملت ایران بود.
ارژنگ ضمن اشاره به جمله رهبر حکیم انقلاب اسلامی در دیدار با افسران جوان در خصوص این که خرمشهرها در پیش است، اضافه کرد: امروز این خرمشهرها در میدانی سخت تر از جنگ نظامی واقع شده و تبعیت نکردن از دشمن در میدان های اقتصاد، سیاست، فرهنگ و هنر، جهاد کبیر است.
وی از دانشجویان شاهد و ایثارگر خواست با جهاد علمی و تلاش بی وقفه تلاش کنند جز سرآمدان دانشگاه بوده و الگو و اسوه سایر دانشجویان گردند و وی ادامه داد: با حضور دانشجویان شاهد و ایثارگر و ولایت مدار، بصیر و خودباور، باید هر گونه اعوجاج و کژی و انحراف را از کف دانشگاه ها زدود و تلاش دشمن را به جهت اینکه مراکز علمی را پایگاه خود قرار دهد ناکام گذاشت.
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان کشور، دکتر ارژنگ در ادامه به برخی مواد قانونی، آئین نامه ها و بخشنامه ها در حوزه دانشجویان شاهد و ایثارگر اشاره نمود و اظهار داشت: دانشجویان برای احقاق حقوق خود پیگیر باشند. در واقع هرگونه کم کاری و سهل انگاری مدیران شاهد و ایثارگر را نابخشودنی است باید بیشتر از گذشته به امور این دانشجویان رسیدگی نمایند و در جهت حل مشکلات و کاهش دغدغه های آنان همت گمارند.1402/04/30
11:31:02
5.0 / 5
386
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دانلود عکس