معاونت آموزشی وزارت بهداشت پاسخ داد

چه كسانی مشمول طرح پذیرش بدون آزمون گواهینامه و دانشنامه تخصصی پزشكی هستند؟

چه كسانی مشمول طرح پذیرش بدون آزمون گواهینامه و دانشنامه تخصصی پزشكی هستند؟

به گزارش دانلود عكس معاونت آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به پذیرش در طرح بدون آزمون گواهینامه و دانشنامه تخصصی پزشكی اعلام نمود: كلیه دستیارانی كه توسط دانشگاه و گروه آموزشی مربوطه واجد شرایط فارغ التحصیلی و شركت در آزمون گواهینامه سالجاری شناخته شوند، با لحاظ نمودن شرایطی از شركت در آزمون گواهینامه شهریورماه سالجاری معاف خواهند بود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، در پی درخواستها و سوالات مکرر دانشجویان و دستیاران واجد شرایط شرکت در آزمون گواهینامه و دانشنامه تخصصی سال ۹۹ پیرامون شرکت در طرح بدون آزمون و بر مبنای اعلام معاونت آموزشی وزارت بهداشت، کلیه دستیارانی که دوره آموزشی آنها تا تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ خاتمه پیدا کند و یا در آزمون تیرماه ۹۸ و آزمون ارتقاء سال ماقبل آخر شرکت نموده و حدنصاب نمره گواهینامه آزمون را کسب نموده اند و همینطور در سامانه معاونت درمان جهت آغاز به طرح ثبت نام نموده و در موعد مقرر ظرف یک هفته از تاریخ ابلاغ، خدمات خویش را آغاز کرده و تا آخر دوره آموزش مصوب استمرار داشته باشد، از شرکت در آزمون گواهینامه شهریور ماه سالجاری معاف هستند.
در مورد دستیاران مشمول نظام وظیفه، با هماهنگی معاونت درمان، مشمولین خدمت سربازی مشروط به اینکه از اول شهریورماه لغایت زمان اعزام به خدمت سربازی در محل های مورد نیاز معاونت درمان خدمت نمایند، می توانند از این طرح استفاده نمایند.
معاونت آموزشی وزارت بهداشت همینطور منظور شدن ۵۰ امتیاز در اولویت تعیین محل خدمات ضریب k، محاسبه مدت طرح اضطراری دستیاری بعنوان خدمت در مناطق خاص، محاسبه حقوق و مزایای تخصصی در مدت طرح دستیاری و اختصاص مزیت های تشویقی در آزمون شفاهی شهریور ماه را از مزایای شرکت در طرح بدون آزمون گواهینامه و دانشنامه تخصصی اعلام نمود.
در مورد افرادی که سال قبل در آزمون شرکت کرده و یا حدنصاب نمره لازم را دریافت نکرده اند، هم لازم بع ذکر است که این افراد می توانند از آغاز شهریورماه وارد طرح بدون آزمون شوند ولی می بایست در آزمون آخر شهریورماه شرکت کنند. این افراد به جز معافیت از آزمون گواهینامه از سایر مزایای مذکور برخوردار خواهند بود.
همینطور دستیارانی که همزمان از دو ارتقاء دانشنامه تخصصی استفاده می نمایند با لحاظ شدن سایر شرایط میتوانند به طرح اضطراری بروند ولی می بایست در آزمون گواهینامه شهریورماه شرکت کنند.
بر مبنای اعلام معاونت آموزشی وزارت بهداشت، در مورد دستیارانی که در استخدام دانشگاههای علوم پزشکی و یا در مأموریت آموزشی هستند هم افرادی که استخدام دانشگاههای علوم پزشکی هستند و دستیارانی که سهمیه مناطق محروم می باشند به شرط حضور در منطقه مورد تعهد می توانند از طرح معافیت امتحان گواهینامه استفاده نمایند. ضمن اینکه افرادی که در شهریورماه طرح را شروع نکنند برای دریافت گواهینامه و دانشنامه ملزم به شرکت در آزمون آخر شهریورماه خواهند بود.
منبع:

1399/05/19
23:13:31
5.0 / 5
2328
تگهای خبر: آموزش , بازی , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
دانلود عکس