همكاری صندوق نوآوری و سازمان تبلیغات؛

رویداد فناورانه خدمت رسانی به زائرین اربعین برگزار می گردد

رویداد فناورانه خدمت رسانی به زائرین اربعین برگزار می گردد

به گزارش دانلود عکس، صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی، رویداد همکاری فناورانه در خدمت رسانی به زائرین اربعین را با هدف شناسایی نیازها و لزوم ها در راه پیاده روی اربعین برگزار می نماید.به گزارش دانلود عکس به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، رویداد «همکاری فناورانه در خدمت رسانی به زائرین اربعین» به همت صندوق نوآوری و با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی، روز دوشنبه ۲۳ مردادماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ بامداد تا ۱۶ عصر برگزار می شود.
در قالب این رویداد، نیازها و لزوم هایی که در راه پیاده روی اربعین وجود دارد، احصاء خواهند شد تا شرکتهای دانش بنیان متناسب با این نیازها، به عرضه دستاوردها و فناوری های خود بپردازند.
در این رویداد علاوه بر شرکتهای دانش بنیان، استارت آپ ها، شرکتهای فناور و خلاق هم حضور خواهند داشت و به عرضه دستاوردها و محصولات فناورانه خود برای رفع نیازهای زائرین اربعین حسینی خواهند پرداخت.
تیم های شرکت کننده علاوه بر عرضه توانمندی ها و مذاکره با بخش ها و سازمان های مربوطه که نیازهای خویش را مطرح کرده اند، در نمایشگاهی که در حاشیه این رویداد در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برپا می شود، حضور پیدا کرده و محصولات و توانمندی های خویش را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.
زمینه های عرضه نیاز در این رویداد شامل حوزه های حمل و نقل لجستیک، ارتباطات و فناوری اطلاعات، بهداشت و درمان، صنایع خلاق و فرهنگی و بیمه است.
متقاضیان می توانند از راه لینک forms.inif.ir/web/guest/arbaein جهت شرکت در این رویداد ثبت نام کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۰۵۶۲۲۵۱۶۴ (کاریز اعتماد) تماس بگیرند.


1402/05/05
16:52:21
5.0 / 5
362
تگهای خبر: بیمه , تبلیغ , شركت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دانلود عکس