همكاری صندوق نوآوری و سازمان تبلیغات؛

رویداد فناورانه خدمت رسانی به زوار اربعین

رویداد فناورانه خدمت رسانی به زوار اربعین

دانلود عکس: صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی، رویداد همکاری فناورانه در خدمت رسانی به زوار اربعین را با هدف شناسایی نیازها و ضرورت ها در راه پیاده روی اربعین برگزار می نماید.به گزارش دانلود عکس به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، رویداد «همکاری فناورانه در خدمت رسانی به زوار اربعین» به همت صندوق نوآوری و با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی، روز دوشنبه ۲۳ مردادماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ بامداد تا ۱۶ عصر انجام خواهد شد.
در قالب این رویداد، نیازها و ضرورت هایی که در راه پیاده روی اربعین وجود دارد، احصاء خواهند شد تا شرکت های دانش بنیان متناسب با این نیازها، به ارائه دستاوردها و فناوری های خود بپردازند.
در این رویداد علاوه بر شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها، شرکت های فناور و خلاق نیز حضور خواهند داشت و به ارائه دستاوردها و محصولات فناورانه خود برای رفع نیازهای زوار اربعین حسینی خواهند پرداخت.
تیم های شرکت کننده علاوه بر ارائه توانمندی ها و مذاکره با بخش ها و سازمان های مربوطه که نیازهای خودرا مطرح کرده اند، در نمایشگاهی که در حاشیه این رویداد در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برپا می شود، حضور پیدا کرده و محصولات و توانمندی های خودرا در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.
زمینه های ارائه نیاز در این رویداد شامل حوزه های حمل و نقل لجستیک، ارتباطات و فناوری اطلاعات، بهداشت و درمان، صنایع خلاق و فرهنگی و بیمه است.
متقاضیان می توانند بوسیله لینک forms.inif.ir/web/guest/arbaein جهت شرکت در این رویداد ثبت نام کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۰۵۶۲۲۵۱۶۴ (کاریز اعتماد) تماس بگیرند.منبع:

1402/05/07
09:44:40
5.0 / 5
378
تگهای خبر: بیمه , تبلیغ , شركت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دانلود عکس