دانشگاهی که دانشجویانش را برای بازار کار آماده می کند

دانشگاهی که دانشجویانش را برای بازار کار آماده می کند

به گزارش دانلود عکس، یک دانشگاه آمریکایی، امکانات و بودجه کالج علوم خویش را برای تربیت دانشجویان بعنوان نیروی کار، به کار گرفته است.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا به نقل از وبسایت نولا، کالج علوم دانشگاه نیواورلئان در آمریکا با هفت دپارتمان و تعهد به برگزاری بهترین روش های آموزشی، دانشجویان را برای مشاغل پردرآمد در رشته های پرتقاضا آماده می کند.
این کالج در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته های علوم زیستی، شیمی، علوم کامپیوتر، علوم زمین و محیط زیست، ریاضیات، فیزیک و روانشناسی دانشجو می پذیرد.
استیون جانسون، رئیس این کالج اظهار داشت: مأموریت او ایجاد یک اکوسیستم جامع در دانشگاه است تا از همه دانشجویان پشتیبانی کند.
وی افزود: خیلی از دانشجویان نخستین افرادی هستند که در خانواده خود به کالج می روند. من فکر می کنم که ما برنامه های خیلی سخت گیرانه ای در رشته های علوم عرضه می نماییم.
رئیس کالج علوم دانشگاه نیواورلئان در آمریکا اظهار داشت: ما یک مؤلفه تحقیقاتی قوی در یک محیط متمرکز بر دانشجو داریم و فرصت هایی را برای دانشجویان ایجاد می نماییم که از نزدیک با افراد مختلف همکاری کنند تا بتوانند در کار خود موفق شوند. این امر در مورد توسعه رفاقت میان آنها، جامعه و ملاقات آنها با دانشجویان دیگر است.
او گفت که به لطف کمک های مالی خیرین و بودجه های تحقیقاتی و کمک های مالی از منابع دیگر، کالج علوم دانشگاه نیو اورلئان درحال برداشتن گام هایی به سمت مدرن سازی کلاس های درس و فضاهای آموزشی است. هدف اولیه این کلاس ها هم عرضه تجربیات آزمایشگاهی به دانشجویان است. جانسون اظهار داشت که در دنیای امروز، این نوع رویکرد عملی به دانشجویان برای آماده شدن برای نیروی کار مزیت و برتری می دهد.
دکتر واسیل روسف، رئیس دپارتمان علوم کامپیوتر سازمان ملل متحد هم تاثیرات مجموعه مذکور در دپارتمان علوم دانشگاه نیواورلئان را از نزدیک دیده است. این مجموعه تا حد زیادی به لطف کمک های مالی فارغ التحصیلان و حامیان دانشگاه، توانسته است امکانات خویش را با تخته های سفید پیشرفته، صفحه نمایش های بزرگ، ایستگاه های کاری و شبکه های امن ارتقاء دهد که به دانشجویان اجازه می دهد با یکدیگر و همینطور با اساتید ارتباط برقرار کنند. کلاس های این کالج به صورت حضوری یا تلفیقی از حضوری و مجازی برگزار می گردد و برای آماده سازی دانشجویان برای یک محیط حرفه ای مدرن ایده آل است.1402/05/11
08:28:07
5.0 / 5
330
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دانلود عکس