زمان اعلام نتایج درخواست انتقال و مهمانی دانشجویان علوم پزشکی مشخص شد

زمان اعلام نتایج درخواست انتقال و مهمانی دانشجویان علوم پزشکی مشخص شد

دانلود عکس: زمان اعلام نتایج نهایی درخواست انتقال و مهمانی دانشجویان علوم پزشکی برای نیم سال نخست سال تحصیلی 1403-1402 مشخص شد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، پروسه «بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مقصد و رفع نقص توسط دانشجو» از یکم مرداد ماه شروع شده و دوشنبه ۱۶ مرداد ماه تمام می شود. با اتمام این بازه، مرحله نهایی انتقال و مهمانی دانشجویان علوم پزشکی یعنی «بررسی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مقصد؛ تایید نهایی و تثبیت نتیجه نهایی پروسه توسط دانشگاه مبداء و ارسال به دانشگاه مقصد» برای نیم سال نخست سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ از روز سه شنبه ۱۷ مرداد ماه شروع می شود و ۳۱ مرداد تمام می شود و بدین سان دانشجویان متقاضی مهمانی و انتقالی از نتیجه نهایی درخواست خود باخبر می شوند.
اولین مرحله از پروسه انتقال دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور با «ثبت درخواست توسط دانشجویان متقاضی در دانشگاه مبد و بارگذاری مدارک لازم» از دوشنبه ۴ اردیبهشت ماه شروع شد و روز چهارشنبه ۳۱ خردادماه به انتها رسید.
بعد از ثبت درخواست از طرف دانشجویان، دومین مرحله یعنی «بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مبدأ و رفع نقص توسط دانشجویان» شروع شد. سه روز بعد از اتمام مرحله نخست، دانشگاه های مبدأ، مدارک دانشجویان متقاضی مهمانی یا انتقال به دانشگاه های دیگر را بررسی کردند که بر این اساس، پروسه بررسی مدارک دانشجویان از روز شنبه، ۳ تیر آغاز شد و ۱۵ تیرماه به پایان رسید.
سومین مرحله از پروسه انتقال و مهمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی یعنی مرحله «رسیدگی و اعلام نتیجه اولیه توسط دانشگاه مبدأ» از ۱۷ تیر ماه شروع شد و در ۳۱ تیر به انتها رسید.1402/05/16
10:07:03
5.0 / 5
220
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس