تجهیز پاویون دانشجویان در بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی تهران

تجهیز پاویون دانشجویان در بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی تهران

دانلود عکس: معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران از شروع بهسازی، تجهیز و نوسازی پاویون های بیمارستان های این دانشگاه آگاهی داد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر مهدی ابراهیمی ضمن بیان این مطلب گفت: طبق مصوبه هیات رئیسه برمبنای وعده ای که برای بهسازی و بهینه سازی استراحتگاه موقت رزیدنت ها و اینترن ها دانشگاه به رؤسای بیمارستان ها داده بودیم، کوشش های زیادی برای تامین بودجه انجام شد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران اضافه کرد: با همکاری و مساعدت دکتر حسین قناعتی، رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران، چند معاونت دانشگاه خصوصاً معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع و حمایت ویژه دکتر عباس شیراوژن، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان آموزش پزشکی، بودجه ای برای این مساله در نظر گرفته شد که ابتدا مسئولان معاونت فرهنگی و دانشجویی از تمام پاویون های بیمارستان ها بازدید کردند و پس از احصاء همه نیازها، سه اولویت بندی تعریف شد.
عضو هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تهران افزود: برمبنای هزینه و اولویت بندی، نیازهای اساسی دانشجویان در محیط پاویون بیمارستان ها در مرحله اول تهیه شده است. تعدادی تجهیزات به بیمارستان های فارابی، حکیم، طبی کودکان و غیره تحویل مسئولان بیمارستان در هفته جاری تحویل داده می شود و امیدواریم در هفته آتی وسایل خریداری شده در اختیار بقیه بیمارستان ها قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر ابراهیمی اضافه کرد: این مرحله نخست اولویت بندی ها است و در صورت محقق شدن تامین اعتبار لازم می توانیم باقی نیازها را تهیه و توزیع نماییم که خوابگاهی در شان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیمارستان ها داشته باشیم.1402/05/18
22:49:53
5.0 / 5
276
تگهای خبر: آموزش , خرید , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
دانلود عکس