از سوی دانشگاه علم و صنعت انجام شد؛

اعلام رشته های واجد شرایط بورسیه در شرکت سایپا

اعلام رشته های واجد شرایط بورسیه در شرکت سایپا

دانلود عکس: تعداد 100 دانشجوی جدیدالورود دوره کارشناسی دانشگاه علم و صنعت در 6 رشته تحصیلی که بوسیله آزمون سراسری جذب این دانشگاه شوند بورسیه شرکت سایپا خواهند شد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دانشگاه علم و صنعت ایران در امتداد تحقق وظایف ملی خود در خصوص تامین نیروی متخصص کشور در امتداد رویکرد ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه بوسیله آزمون سراسری ۱۴۰۲ دانشجوی بورسیه صنعتی در رشته های مختلف می پذیرد
در این خصوص پیرو تفاهم نامه امضا شده بین دانشگاه علم و صنعت با شرکت خودرو سازی سایپا بیش از ۱۰۰ نفر در رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی مواد و متالوژی، مهندسی شیمی، مهندسی صنایع و مهندسی کامپیوتر از شروع شروع تحصیل بورسیه این شرکت خواهند شد.
دانشجویان دانشگاه علم و صنعت که بورسیه شرکت خودروسازی سایپا شوند از حقوق و مزایای این شرکت حین تحصیل بهره مند خواهند شد و بعد از تحصیل به استخدام این شرکت در خواهند آمد.
علاقه مندان بورسیه در شرکت خودروسازی سایپا برای اطلاع از ضوابط و شرایط پذیرش دانشجو به عنوان بورسیه سایپا در دفترچه انتخاب رشته های آزمون سراسری که به زودی منتشر می شود مراجعه کنند.
منبع:

1402/05/21
15:04:53
5.0 / 5
306
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , شركت , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس