زمان توزیع کارت آزمون انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی

زمان توزیع کارت آزمون انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی

دانلود عکس: کارت شرکت در ششمین آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال ۱۴۰۲ از روز سه شنبه قابل دریافت است.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، آزمون متقاضیان شرکت در ششمین آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال ۱۴۰۲ بامداد روز جمعه، ۲۷ مرداد ماه جاری در ۱۱ شهرستان کشور برگزار می گردد.
فرایند برگزاری آزمون فوق بامداد از ساعت ۸: ۰۰ شروع می شود و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت پیش از شروع فرایند بسته خواهد شد، بنابراین داوطلبان باید پیش از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه، ۲۴ مرداد برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. بنابراین داوطلبان آزمون فوق جهت شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به درگاه اطلاع رسانی مذکور رجوع و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای (نام، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد و...) و یا اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده، شماره سریال و کد پیگیری و...) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و برپایه آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط رجوع کنند.
جهت شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همینطور اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و عرضه آن الزامی است.
درصورتیکه داوطلب به علت در اختیار نداشتن اطلاعات در ارتباط با شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی گردد، لازم است با رفتن به درگاه اطلاع رسانی این سازمان و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین مبحث پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات در ارتباط با شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت نام اقدام نماید.
این امکان برای داوطلبانی فراهم است که در سیستم پاسخگویی عضویت داشته باشند. بنابراین لازم است داوطلبانی که اطلاعات فوق را مفقود کرده اند، با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام نمایند.
منبع:

1402/05/23
10:57:44
5.0 / 5
302
تگهای خبر: آموزش , بازی , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
دانلود عکس