عدم تمایل والدین انگلیسی به تحصیل فرزندشان در دانشگاه

عدم تمایل والدین انگلیسی به تحصیل فرزندشان در دانشگاه

دانلود عکس: نظرسنجی ها نشان میدهد که از هر 5 والدین در انگلیس، یک نفر به سبب هزینه های بالا، از دانشگاه رفتن فرزندش منصرف می شود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از دی ساید، برمبنای یک مطالعه ملی جدید که در انگلیس انجام شده است، در یک نظر سنجی مشخص شد ۱۰۰۰ نفر از والدین انگلیسی نگرانی های آشکاری را در مورد بار مالی آموزش عالی فرزندشان دارند و ۷۳ درصد اعتراف کرده اند که اگر فرزندشان امسال به دانشگاه بروند، برای پشتیبانی از آنها گرفتار مشکل خواهند شد.
در صورتیکه فشار هزینه های در رابطه با تحصیلات دانشگاهی موجب ایجاد نگرانی در بین والدین می شود، بنظر می رسد جذابیت کارآموزی و تجربه کاری عملی درحال افزایش است. طرح کارآموزی «گرین کینگ» که می خواهد تا سال ۲۰۲۵ میلادی ۵ هزار کارآموز جدید بپذیرد، جایگزین مناسبی است.
این مطالعه نشان میدهد که عامل بازدارنده اصلی برای والدین در مورد تحصیلات دانشگاهی هزینه است. حدودا نیمی (۴۵درصد) از والدین مورد بررسی گفتند که در مورد تأثیر بدهی بر فرزندان خود نگران هستند.
این احساس نگرانی در شرایطی مورد تاکید قرار می گیرد که بیش از یک چهارم (۲۶ درصد) والدین احساس می کنند مدرک آنها برای شغل انتخابی آنها ضروری نیست و حدودا نیمی (۴۷ درصد) گفتند که اگر باردیگر به سالهای تحصیل خود بازگردند، به دانشگاه نمی روند.
برخلاف نگرانی پیرامون تحصیلات دانشگاهی، این نظرسنجی تمایل زیادی به تجربه عملی بجای تحصیلات نشان میدهد. ۸۴ درصد از پاسخ دهندگان معتقدند که تجربه در یک محیط کاری عملی شخصیت دانشجو را می سازد.1402/05/27
00:06:51
5.0 / 5
243
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
دانلود عکس