امروز، پایان فرصت ثبت درخواست انتقال دستیاران

امروز، پایان فرصت ثبت درخواست انتقال دستیاران

دانلود عکس: فرصت ثبت درخواست انتقال دستیاران امروز تمام می شود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، فرایند ثبت درخواست نقل و انتقال دستیاران که از روز یکشنبه یکم مرداد ماه شروع شده، امروز جمعه ۲۷ مرداد تمام می شود.
یک روز بعد از اتمام فرصت ثبت درخواست، مهلت تشکیل «شورای نقل و انتقال در دانشگاه مبداء» شروع می شود. بر این اساس، فرصت تشکیل شورای نقل انتقال برای دانشگاه ها از روز شنبه ۲۸ مرداد شروع می شود و روز سوم شهریور تمام می شود.
مهلت ۴ روزه بارگذاری آراء شورای نقل و انتقال دانشگاه علوم پزشکی مبدا از روز شنبه ۴ شهریور شروع می شود و ۷ شهریور ماه تمام می شود.
بر طبق برنامه ریزی های انجام شده، مهلت تشکیل شورای نقل و انتقال در دانشگاه مقصد از ۸ تا ۱۴ شهریور ماه است.
همین طور فرصت بارگذاری آراء شورای نقل و انتقال دانشگاه علوم پزشکی مقصد از ۱۵ شهریور ماه شروع می شود و در روز ۲۱ شهریور ماه تمام می شود. شورای آموزش پزشکی و تخصصی، نتیجه نهایی را در روز ۲۲ شهریور ماه به اطلاع متقاضیان می رساند.
تمام اقدامات اجرائی نقل و انتقال دانشجویان فقط بوسیله سامانه نقل و انتقال به انجام می رسد.
دستیاران که شامل بندهای «تبعیت از همسر»، «کفالت»، «بیماری صعب العلاج دستیار» و «مشمولین مصوبه ۲-۱۰ هشتاد و یکمین نشست شورا» هستند از پرداخت شهریه دستیاران انتقالی معاف هستند.
همین طور باتوجه به ماده ۶۲ قانون جامع «خدمات رسانی به ایثارگران» دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی، دانشگاه آزاد اسلامی و مراکز آموزش عالی غیردولتی ملزم هستند که با رعایت مقطع تحصیلی نسبت به انتقال دانشجویان و پذیرفته شضدگان، آزادگان اسراء، جانبازان ۲۵ درصدی و بالاتر، همسر و فرزندان آنان و دانشجویان شاهد به دانشگاه ها یا مؤسسات آموزش عالی محل سکونت خانواده آنان یا نزدیک ترین محل و همین طور تغیر رشته منوط به احراز کف قبولی وفق مقررات برای یکبار اقدام نمایند.

منبع:

1402/05/28
12:18:08
5.0 / 5
346
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دانلود عکس