معاون اداری و مالی دانشگاه پیام نور:

شهریه پیام نور نسبت به بقیه دانشگاه ها بسیار کمتر است

شهریه پیام نور نسبت به بقیه دانشگاه ها بسیار کمتر است

به گزارش دانلود عکس، معاون اداری و مالی دانشگاه پیام نور اظهار داشت: بحث شهریه این دانشگاه به عنوان دستمایه و بهانه ی برخی مقابل پیام نور قرار گرفته در حالی که تعیین میزان شهریه ثابت و متغیر، برمبنای نظر کارگروه ها و تصویب در جلسه هیئت امنا است و جالب این که شهریه پیام نور از همان ابتدا نسبت به دیگر دانشگاه ها بسیار پایین بوده و هست.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر علی پریمی در اولین نشست آموزشی مدیران فرهنگی، دانشجویی و تربیت بدنی پیام نور سراسر کشور که در مجتمع فرهنگی و آموزشی پیام نور شهرستان کهک انجام شد اظهار داشت: دغدغه مسائل فرهنگی بصورت عملیاتی در مجموعه پیام نور وجود دارد، نه این که فقط شعار باشد.
وی ادامه داد: کسانی که امروز می خواهند نسخه ای غیر منطقی و غیر معقول برای پیام نور بپیچند، این را بدانند که این دانشگاه از یادگارهای دوران امام راحل است و با مأموریتی که دارد، در اقصی نقاط کشور به ویژه مناطقی که هیچ دانشگاهی حاضر به هزینه نبود، وارد میدان شد و آموزش عالی را توسعه داد.
معاون اداری و مالی دانشگاه پیام نور با اعلان اینکه در گام دوم انقلاب و در امتداد پشتیبانی از قشر محروم، اعلام می نماییم که با تمام قوا تلاش می نماییم تا خدشه ای به رسالت و ماموریت پیام نور وارد شود اظهار داشت: در بعضی استانها، دانشجویانی هستند که حتی نمی توانند به شهرهای اطراف خود بروند، حالا عده ای می خواهند به آسانی با سرنوشت این دانشجویان بازی کنند.
وی افزود: در اغتشاشات سال قبل و به اذعان مسئولان امر، حتی یک مورد آشوب در دانشگاه های پیام نور رخ نداد در حالی که در خیلی از واحدهای این دانشگاه، چندین هزار نفر تحصیل می کنند و بطور همزمان، بیش از ۵۰۰ نفر در کلاس ها شرکت دارند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، پریمی عنوان کرد: دانشجویان دانشگاه پیام نور هم به اغتشاشات ورود نکردند و هم جنبه بازدارندگی را ایفا کردند.
وی با اعلان اینکه همه ما نسبت به جهاد تبیین وظیفه داریم و باید آنرا توسعه دهیم اظهار داشت: لازم است هر کس به اندازه کوچکی هم شده، به روشن گری بپردازد و هم در فضای حقیقی و هم در فضای مجازی این کار را انجام دهد به ویژه در رابطه با نمایندگان مجلس، این شفاف سازی را انجام دهیم تا بتوانیم جلوی اینطور تصمیمات نسبت به پیام نور را بگیریم.
منبع:

1402/05/29
11:34:30
5.0 / 5
263
تگهای خبر: آموزش , بازی , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
دانلود عکس