رئیس مركز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد تشریح كرد

چگونگی استعلام مدارک تحصیلی داوطلبان نمایندگی مجلس

چگونگی استعلام مدارک تحصیلی داوطلبان نمایندگی مجلس

دانلود عکس: به گزارش دانلود عکس، رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: مسؤولیت استعلام مدارک تحصیلی متقاضیان ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی، سال جاری مستقیما با دانشگاه آزاد نیست.


دکتر معصومه طباطبایی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینکه حدودا ۵۰ درصد از متقاضیان ثبت نام اولیه انتخابات مجلس شورای اسلامی، از فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی هستند، اظهار نمود: در سالهای پیش وزارت کشور مستقیما با دانشگاه آزاد اسلامی در ارتباط بود و در کمترین فرصت جواب استعلام مدارک را دریافت می کرد، اما در انتخابات سالجاری سازمان امور دانشجویان متولی تایید صحت مدارک تحصیلی شده است.
وی افزود: در این راستا، سازمان امور دانشجویان، سامانه ای با آدرس https: //codesehat.ir/ راه اندازی نموده است. در این سایت لینک سامانه استعلام مدارک دانشگاه آزاد اسلامی با آدرس https: //estelam-iau.net/ قرار دارد که بر این اساس متقاضیان می توانند با ورود به سامانه مذکور تاییدیه تحصیلی خویش را دریافت نمایند.
رئیس مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرد: برای تسهیل در پاسخگویی، اداره کل فارغ التحصیلان و مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی آمادگی دارد تا در صورت عدم رجوع متقاضیان به سامانه مذکور، تاییدیه مدارک فارغ التحصیلان ارسالی از وزارت کشور و یا سازمان امور دانشجویان را در اسرع وقت در اختیار آنها قرار دهد.
دکتر طباطبایی در مورد تعیین تکلیف افرادی که مراحل فارغ التحصیلی خویش را انجام نداده اند، تصریح کرد: برای دانش آموختگانی که دانشنامه دریافت نکرده اند و یا مراحل فارغ التحصیلی خویش را انجام نداده اند هم به واحدهای دانشگاهی اعلام شده است تا پس از رجوع متقاضی، در عرض دور روز کاری و خارج از نوبت، مراحل فارغ التحصیلی خویش را انجام دهند.
وی راجع به تعداد افرادی که در سامانه مدرک خویش را استعلام کرده اند، اظهار داشت: تعداد افراد زیادی از سامانه مدارک خویش را استعلام کرده اند اما هنوز معلوم نیست که چه تعداد از آنها افرادی هستند که برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده اند.
منبع:

1402/06/03
08:42:12
5.0 / 5
329
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , فناوری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس