باشگاه دانش آموختگان دانشگاه علم و فرهنگ تاسیس می شود

باشگاه دانش آموختگان دانشگاه علم و فرهنگ تاسیس می شود

دانلود عکس: باشگاه دانش آموختگان دانشگاه علم و فرهنگ با هدف ایجاد و حفظ ارتباط مستمر بین دانش آموختگان با یکدیگر و بهره گیری از دیدگاه ها و تجارب دانش آموختگان در راستای ارتقای دانشگاه تاسیس می شود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر جهانیان، ضمن اشاره به ضرورت باشگاه دانش آموختگان، اضافه کرد: باتوجه به بیش از سه دهه فعالیت دانشگاه و کثرت دانش آموختگان دانشگاه که تعدادی از آنها از استادان برتر، مدیران شاخص، متخصصان و کنشگران و فعالان حوزه های مختلف علمی و تخصصی یا بازار و تجارت هستند، ضرورت ایجاد این تشکل عنوان شد.
وی افزود: این تشکل می تواند ضمن برقراری ارتباط و تقویت پیوند میان دانش آموختگان، شبکه ای ساختاریافته، یکپارچه و کارآمد از فرهیختگان دانشگاه باشد که حامی، مشاور، همیار و همراه همدیگر هستند و از دل این ارتباط مؤثر و هدفمند، منافعی برای خود اعضا، دانشگاه و ذی نفعان در سطح جامعه ایجاد خواهد شد.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علم و فرهنگ، ضمن بیان اهمیت این باشگاه و کارکردهای آن برای دانشگاه، اضافه کرد: بواسطه پراکندگی دانش آموختگان دانشگاه در مناطق، سطوح و حوزه های مختلف کاری و علمی، این باشگاه می تواند نقش معرفی کننده دانشگاه در سطح ملی و بین المللی را داشته باشد و از این طریق، فرصت های همکاری و پروژه های علمی و تحقیقاتی جذب و در دانشگاه اجرا شود و افق های تازه ای در چشم مدیران، استادان و مسئولان دانشگاه قرار گیرد. ایفای نقش مشورتی و هدایتی برای دانشجویانِ در حال تحصیل نیز از کارکردهای این باشگاه خواهد بود.
منبع:

1402/06/05
12:58:35
5.0 / 5
219
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس