در رقابت سیاستی كاران صورت می گیرد؛

توانمندسازی دانشجویان علوم انسانی و فنی و مهندسی برای حل مساله

توانمندسازی دانشجویان علوم انسانی و فنی و مهندسی برای حل مساله

دانلود عکس: رقابت سیاستی مسئله محور کاران با هدف توانمندسازی دانشجویان و دانش آموختگان رشته های علوم انسانی و فنی مهندسی جهت مواجه و حل مسائل واقعی و کلان کشور انجام می شود.به گزارش دانلود عکس به نقل از بنیاد ملی نخبگان، باشگاه سیاست پژوهی و مرکز مطالعات توسعه و رقابت با حمایت بنیاد ملی نخبگان و خانه اندیشه ورزان با هدف توانمندسازی دانشجویان و دانش آموختگان رشته های علوم انسانی و فنی مهندسی جهت مواجه و حل مسائل واقعی و کلان کشور، مبادرت به برگزاری رقابت سیاستی مسئله محور «کاران» کرده است.
کاران به عنوان یکی از طرح های ذیل شهید بابایی بنیاد ملی نخبگان، یک رقابت حضوری چهار روزه است که در ایام ۵، ۶، ۱۲ و ۱۳ مهرماه ۱۴۰۲ بصورت حضوری در تهران انجام خواهد شد. تیم ها بعد از شرکت در کارگاه های آموزشی در رابطه با حوزه های مختلف سیاست پژوهی، در یکی از محورهای مسابقه به رقابت خواهند پرداخت. انرژی (ناترازی گاز)، نظام بازنشستگی (ناترازی صندوق های بازنشستگی)، سیستم سلامت (دسترسی به پزشک متخصص) و اقتصاد دیجیتال (مسئولیت پلتفرمی) محورهای اصلی این رقابت هستند.
۱۵ میلیون تومان هدیه تیم های برتر، بهره مندی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان، امکان ادامه همکاری با صاحبان مسائل و همکاران طرح، کوشش برای حل مسائل واقعی و شبکه سازی با نخبگان و اساتید خبره از مزایای این طرح است.
گفتنی است مهلت نهایی ثبت نام در این طرح تا ۳مهرماه بوده و این زمان غیرقابل تمدید است. هم چنین امکان دریافت تخفیف ثبت نام برای رزومه های برتر و ثبت نام گروهی نیز وجود دارد که بوسیله پشتیبانی رویداد می توانید بعد از پیش ثبت نام، کد تخفیف را دریافت کنید.


منبع:

1402/07/03
08:02:09
5.0 / 5
340
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس