با آسیاتك قهرمان شو!

بسته های ADSL2 به علاوه ویژه گیمرها

بسته های ADSL2 به علاوه ویژه گیمرها

دانلود عکس: آسیاتک از تازه ترین بسته های ADSL2+ خود به مناسبت کمپین پاییزی اش رونمایی نمود. این بسته ها شامل چهار طرح با حجم های متنوع، دوره های سه ماهه تا یک ساله و قیمت های مناسب برای گیمرها می شود.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، گیمرها تنها با پرداخت ماهانه ۷۰ هزار تومان می توانند بسته سه ماهه ۱۵۰۰ گیگی ADSL۲+ آسیاتک را خریداری کنند و با کمک افزونه بازی این شرکت، قهرمان بازی های آنلاین شوند.
آسیاتک از تازه ترین بسته های ADSL۲+ خود به مناسبت کمپین پاییزی اش رونمایی نمود. این بسته ها شامل چهار طرح با حجم های متنوع، دوره های سه ماهه تا یک ساله و قیمت های مناسب برای گیمرها می شود.
بسته های سه ماهه کمپین پاییز ۱۴۰۲ آسیاتک شامل ۲ بسته ۳۰۰ و ۱۵۰۰ گیگی می شود؛ شما تنها با پرداخت ۸۰ هزار تومان می توانید بسته اول را خریداری کنید. همین طور با پرداخت ماهانه ۷۰ هزار تومان تا پایان پاییز از ۱۵۰۰ گیگ اینترنت بین المللی با سرعت هشت مگابیت بر ثانیه استفاده کنید. علاوه بر این، تنها با پرداخت ماهانه ۶۰ هزار تومان، بسته ۶ ماهه آسیاتک را خریداری نموده و تا انتهای سال از ۳۰۰۰ گیگ اینترنت پر سرعت بهره مند شوید.
بسته یک ساله آسیاتک نیز یک فرصت استثنایی برای همه کاربران جدید است که می خواهند تا نیمه سال آینده هزینه مضاعفی برای خرید حجم اضافه یا تمدید خدمات خود پرداخت نکنند. به این ترتیب، شما با پرداخت ماهانه ۸۴ هزار تومان می توانید تا ۷۰۰۰ گیگ اینترنت با سرعت هشت مگابیت بر ثانیه خریداری کنید.

این بسته ها برای علاقه مندان به بازی های آنلاین یک فرصت طلایی شمرده می شود، چونکه مشترکان آسیاتک می توانند بوسیله پنل کاربری خود در سامانه Ecare جهت استفاده از افزونه مخصوص بازی آنلاین که به کاهش Ping کمک می نماید، اقدام نمایند.
پس به جهت اینکه «از بازیتون نیفتید» فرصت را از دست ندهید و برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی بسته های پاییزی ADSL۲+ با خطوط رایگان ۹۰۰۰۰۰۰۰ و ۹۰۰۰۱۵۴۴ تماس بگیرید یا با مراجعه به سایت آسیاتک بسته مناسب خودرا تهیه کرده و به جمع گیمرهای آسیاتکی بپیوندید.منبع:

1402/07/20
16:54:39
5.0 / 5
419
تگهای خبر: اینترنت , بازی , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس