۱۳ تا ۱۹ آبان ماه؛

نخستین نمایشگاه بازی ها و بسته های شناختی در تهران برگزار می گردد

نخستین نمایشگاه بازی ها و بسته های شناختی در تهران برگزار می گردد

به گزارش دانلود عکس، نخستین نمایشگاه بازی ها و بسته های شناختی تحت عنوان بازی در خدمت پرورش با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی برگزار می شود.به گزارش دانلود عکس به نقل از ستاد علوم شناختی، این نمایشگاه به همت نهاد اعتبار بخش محصولات شناختی ۱۳ تا ۱۹ آبان ماه سال جاری در پردیس مغز من واقع در باغ کتاب تهران گشایش می یابد.
برگزارکننده این نمایشگاه در فراخوانی از تولید کنندگان و طراحان علاقه مند به عرضه محصولات شناختی خود که تابحال برای دریافت نشان اعتبار بخشی اقدام نکرده اند، خواست تا سی ام مهرماه جاری درخواست خویش را از راه سایت شورای نظارت براسباب بازی (بخش صدور مجوز) به آدرس http: //toycouncil.kpf.ir/ ارسال نمایند.
“نشان اعتبار بخش محصولات شناختی” طی مراسمی با حضور دکتر “روح الله دهقانی فیروز آبادی”معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور و دکتر “سید کمال خرازی“ بنیانگذار و دبیر اسبق ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی رونمایی گردید.
در این مراسم که دکتر “سید محمد مهدوی” دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی، دکتر “شقایق حق جو” رئیس مرکز راهبردی فناوری های همگرا معاونت علمی، مسئولان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شورای نظارت بر اسباب بازی و طراحان و تولید کنندگان اسباب بازی شرکت داشتند، نشان اعتبار بخش محصولات شناختی رونمایی گردید.
بازی های شناختی یکی از ابزارهای موثر برای حقظ و ارتقای سرمایه شناختی به حساب می آید و با عنایت به اهمیت بازی های شناختی، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و بنیاد ملی بازی های کامپیوتری، نهاد اعتبار بخش بازی های و بسته های شناختی را بوجود آورده است.
با ایجاد این نهاد میتوان در جهت استاندارد سازی بازی ها و آگاهی بخشی به خانواده ها و جامعه در برای استفاده آگاهانه و موثر از این محصولات استفاده نمود.


1402/07/27
12:37:06
5.0 / 5
361
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس