فراخوان صندوق نوآوری و شكوفایی؛

طرح های سرمایه پذیر در حوزه حمل‎ ونقل و صنعت خودرو شناسایی می شود

طرح های سرمایه پذیر در حوزه حمل‎ ونقل و صنعت خودرو شناسایی می شود

به گزارش دانلود عکس، فراخوان برگزاری رویداد پیوند برای شناسایی ایده ها و طرح های سرمایه پذیر در حوزه حمل‎ ونقل و صنعت خودرو از جانب صندوق نوآوری و شکوفایی و با همکاری یک هلدینگ منتشر گردید.به گزارش دانلود عکس به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، جهت کمک به استارت آپ ها و ایده پردازان پیش از مرحله دانش بنیانی، صندوق نوآوری و شکوفایی مبادرت به طراحی خدمتی برای توانمندسازی استارت آپ ها در چارچوب رویداد «پیوند» کرده است.
هدف از برگزاری این رویداد، شناسایی استارت آپ ها و طرح های استارت آپی جذاب و توانمند و معرفی آنها به شتابدهنده ها (اعم از دانش بنیان یا غیر دانش بنیان) و سایر سرمایه گذاران و فعالان حوزه اکوسیستم استارت آپی است.
تازه ترین فراخوان رویداد پیوند برای شناسایی ایده ها و طرح های سرمایه پذیر در حوزه «حمل‎ ونقل و صنعت خودرو» از جانب صندوق نوآوری و شکوفایی و با همکاری هلدینگ رایکو انتشار یافته است.
ذخیره انرژی خودرو، سبک سازی خودرو، ارتقاء کیفیت طراحی خودرو، داخلی سازی مواد خودرو، هوشمندسازی خودرو، برقی سازی خودرو، مدیریت حرارتی خودرو و بازیافت کاتالیست خودرو، همچون محورهای این فراخوان هستند.
سرمایه گذاری قطعی روی طرح های مستعد، منتورینگ و شتابدهی ایده های برتر، تجاری سازی و توسعه بازار با همکاری دانشگاهیان و شرکتهای برتر، همچون خدماتی است که شرکت کنندگان در این فراخوان از آن بهره مند خواهند شد.
مهلت ثبت نام در این فراخوان روز دوشنبه ۱۵ آبان ماه ۱۴۰۲ است. استارت آپ ها و شرکتهای دانش بنیان برای ثبت نام در این فراخوان می توانند به نشانی inif.ir/web/guest/automobil.industry مراجعه نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۳۹۴۱۵۷ – ۰۲۱ (کارن کراد) تماس بگیرند.


منبع:

1402/08/07
12:27:47
5.0 / 5
327
تگهای خبر: بازی , خدمات , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
دانلود عکس