در نشست بانوان شهردار با رئیس سازمان شهرداری ها مطرح شد

بانوان با انضباط کاری می توانند زمینه ساز اجرای اقدامات قابل توجه در شهرها باشند

بانوان با انضباط کاری می توانند زمینه ساز اجرای اقدامات قابل توجه در شهرها باشند

به گزارش دانلود عکس، به منظور توجه بیشتر به نقش آفرینی بانوان در زمینه مدیریت شهری و اداره شهرداری های کشور، نشست ۱۰ بانوی شهردار با دکتر سلیمی رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برگزار گردید.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، مهدی سلیمی در این جلسه اظهار داشت: خوشبختانه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، شاهد حضور بانوان ارجمند کشور در شهرداری ها، دهیاری ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا هستیم. امید است از این فرصت حضور در زمینه مدیریت شهری به بهترین نحو و به نفع رفاه مردم استفاده کنید و پرچمدار ایجاد تحول در شهرها باشید.
سلیمی با اشاره به اینکه بانوان با انضباط کاری می توانند زمینه ساز اجرای اقدامات خوبی در شهرها باشند، اظهار نمود: باید تلاش کنید تا با مدیریت درست و قوی، نگاه مثبت به زنان در جامعه تقویت شود.
وی ضمن اشاره به این که شهر های کشور هر کدام دارای ظرفیتهای ویژه ای است، اظهار داشت: این ظرفیت ها می بایست با تدبیر شهرداران در خدمت رفاه و آسایش مردم و توسعه و عمران و آبادانی شهرها قرار گیرد.
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور خطاب به بانوان شهردار کشور اظهار داشت: از تمام پتانسیل ها و راهکارهای موجود در جهت حل مسائل و مشکلات شهری استفاده می کنیم؛ اما، شما بعنوان اداره کننده شهر می بایست با اتکا به قوانین، اسناد بالادستی و کمک گرفتن از سرمایه گذاران بخش خصوصی و جلب مشارکت مردمی، سرانه درآمدی شهرداری های خویش را بالا برده و با تدابیر لازم به درآمد پایدار برسید.
سلیمی با بیان این مورد که میراث طبیعی، فرهنگی و معنوی قوی و غنی موجود در کشور، بستر بسیار خوبی برای ایجاد تحول و تسریع در روند توسعه و پیشرفت است، اظهار داشت: شهرداری ها بیشتر از همیشه احتیاج به نگاه ها، رویکردها و راهبرد های جدید دارند تا بتوانند روند توسعه و پیشرفت و ایجاد تحول را با سرعت بیشتری طی کنند.
وی ادامه داد: سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به صورت مرتب کمک هایی به شهرداری ها و دهیاری ها می کند، لیکن شما به هیچ وجه به این حد از کمک ها بسنده نکنید و با تعریف پروژه های مختلف و استفاده از ظرفیت شرکتهای دانش بنیان و مشاوره گرفتن از افراد و مشاوران ذی صلاح و با اتکا به ظرفیتهای بالای شهروندان، پروژه های متفاوت و متناسب با نیازهای شهرتان تعریف و در جهت ارتقای عملکرد شهرداری های خود تلاش کنید.
در این جلسه بانوان شهردار، تجربیات و جزئیات برنامه ها و اقدامات و پروژه های موفق در زمینه اداره شهر و شهرداری و مسائل و مشکلات حوزه کاری خویش را بیان نمودند.
در این جلسه که ۱۰بانوی شهردار از شهرداری های سراسر کشور حضور داشتند بر تشکیل مستمر این گونه جلسات با محوریت سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور تاکید شد.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، همینطور در این جلسه، شهرداران شهر های آباد و سعدآباد از استان بوشهر، بانه از استان کردستان، بریس و سرجنگل از استان سیستان و بلوچستان، تیتکان بزنوید و سراب حمام از استان لرستان، ششده از استان فارس، صفی آباد از استان خوزستان وفیرورق از آذربایجان غربی در این جلسه شرکت داشتند.1402/09/08
09:22:12
5.0 / 5
315
تگهای خبر: شركت , شهرداری , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس