رئیس كمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر عنوان كرد

ضرورت عرضه بودجه 1403 شهرداری تهران به شورای شهر تا پایان دی

ضرورت عرضه بودجه 1403 شهرداری تهران به شورای شهر تا پایان دی

به گزارش دانلود عکس، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران بر ضرورت عرضه بودجه ۱۴۰۳ شهرداری به شورا تا پایان دی سالجاری تاکید کرد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، محمد آخوندی در دویست وهفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکر قبل از دستور خود ضمن اشاره به جنایت رژیم صهیونیستی در غزه اظهار داشت: شهرداری تهران متمم بودجه ۱۴۰۲ را عرضه کرده، امروز جلسه ای داشتیم و فردا هم جلسه ای خواهیم داشت. لایحه بودجه ۱۴۰۳ هم باید تا پایان دیماه و پیش از شروع بهمن ماه ارسال شود.
وی افزود: بهتر است پیش از عرضه بودجه ۱۴۰۳، متمم بودجه ۱۴۰۲ را بررسی نماییم. بر همین مبنا از اعضای شورای شهر تقاضا دارم متمم را هرچه سریعتر بررسی نموده و تا آخر وقت شنبه در اختیار کمیسیون بودجه قرار دهند تا بتوانیم روز یکشنبه بررسی نهایی را انجام داده و این لایحه را برای هیئت رئیسه ارسال نماییم.
آخوندی ضمن اشاره به مراسم تجلیل روز گذشته شهردار تهران از مدال آوران پاراآسیایی، اظهار داشت: از وظایف شهرداری ها در سراسر جهان پشتیبانی از ورزش همگانی و قهرمانی است، شهرداری با عنایت به اختیاراتی که شورای شهر در بودجه اختصاص داده، روز گذشته مراسم تجلیل از ورزشکاران را برگزار کرد که در نوع خود بی سابقه بود.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اضافه کرد: شهرداری تهران بعنوان نخستین نهاد، به صورت واقعی از این دوستان حمایت کرده که اقدام ارزشمندی را رقم زده است. ۱۶۰ نفر ورزشکاران پاراآسیایی، توانستند ۱۳۱ مدال کسب کنند که کسب مدال توسط این گروه از ورزشکاران کار سختی است.
وی ادامه داد: تجلیل شهرداری از این ورزشکاران تفاوتی با ورزشکاران آسیایی نداشت و پاداش مساوی و یکسانی را دریافت نمودند که این کار شهرداری هم پرارزش بود.
آخوندی تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم با یک برنامه ریزی دقیق و هدفمند در بودجه ۱۴۰۳ وظایف خویش را در حوزه ورزش به خوبی انجام دهیم تا علاوه بر توسعه ورزش همگانی، حمایت لازم را از ورزش قهرمانی داشته باشیم.
منبع:

1402/10/19
12:46:14
5.0 / 5
292
تگهای خبر: شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس