زارع پور مطرح كرد؛

دومین جلسه هم اندیشی اجرای پروژه فیبرنوری در شهر تهران

دومین جلسه هم اندیشی اجرای پروژه فیبرنوری در شهر تهران

دانلود عکس: دومین جلسه هم اندیشی اجرای پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارهای پایتخت به میزبانی شهرداری تهران اجرا شد.به گزارش دانلود عکس به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دومین جلسه هم اندیشی برای اجرای پروژه فیبرنوری منازل و کسب وکارها در شهر تهران، با حضور عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، علیرضا زاکانی شهردار تهران و معاونان و رؤسای مناطق ۲۲ گانه شهرداری پایتخت در ساختمان خیابان بهشت اجرا شد.
در این جلسه وزیر ارتباطات با تشریح آخرین وضعیت پیشرفت پروژه فیبرنوری منازل و کسب وکارها در کشور بر لزوم اجرای هر چه سریع تر این پروژه در شهر تهران تاکید نمود.
شهردار تهران نیز باتوجه به نقشی که این پروژه برای توسعه شهر تهران و افزایش رضایتمندی شهروندان تهرانی دارد، از همه مدیران مناطق شهرداری خواست تا در اجرای این ابر پروژه حداکثر همکاری را با وزارت ارتباطات داشته باشند.
بنا به این گزارش، اوایل دی ماه بود که تفاهمنامه ای میان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شهرداری تهران برای اجرای پروژه فیبرنوری منازل و کسب وکارها در پایتخت میان طرفین به امضا رسید.
بر اساس آخرین اطلاعات انتشار یافته در سایت iranfttx.ir، تا حالا بیش از ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار خانوار در پروژه فیبرنوری منازل و کسب وکارها در سراسر کشور تحت پوشش قرار گرفته اند و مدتی پیش توسط رییس جمهوری، این پروژه در استان گلستان به عنوان اولین استانی که تمام ۳۷ شهر آن تحت پوشش فیبرنوری قرار گرفته است، رسماً راه اندازی شد.

1402/10/27
15:41:31
5.0 / 5
268
تگهای خبر: شهرداری , فناوری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
دانلود عکس