معاون شهردار تهران:

107 همت کف تحقق بودجه امسال شهرداری تهران است

107 همت کف تحقق بودجه امسال شهرداری تهران است

به گزارش دانلود عکس، معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران اظهار داشت: 107 همت کف تحقق بودجه امسال شهرداری تهران است.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، مجید باقری در دویست و دهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران و در جریان بررسی متمم لایحه بودجه سال جاری شهرداری تهران، اظهار داشت: نباید این مساله بسیار مهم فراموش شود که ارائه لایحه متمم بودجه برگ زرینی در تاریخ شهرداری است و با برگزاری جلسات گوناگون در شهرداری و پیگیری های ویژه شورای شهر تلاش شد تا در روز ۳۰ دیماه از بودجه مصوب عبور نماییم.
وی ادامه داد: شهرداری در سال قبل توانست ۷۵ درصد درآمدهای ۱۰ ماهه اول سال را در دو ماه پایانی کسب کند. ۱۰۰ درصد بودجه امسال محقق شده است؛ ۶۴.۵ همت درآمد به ثبت رسیده و ۱۵ همت نیز به ثبت خواهد رسید و به ۸۰ همت رسیده ایم.
باقری با اشاره به این که ما بدنبال این هستیم که با همت خود نشان دهیم در آینده چگونه عمل خواهیم کرد، اظهار داشت: از این ۴۱ درصد افزایش، ۷.۵ همت برای موضوعات در رابطه با حقوق و دستمزد و هزینه ای پیش بینی شده است. این به این معنا نیست که اشتباه محاسبه کرده بودیم بلکه باتوجه به اهمیت حمل و نقل، اعتبارات به این حوزه اختصاص یافت.
معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران با تکیه بر این که ۲۶ همت برای تملک پیش بینی شده است، اضافه کرد: مردم در فشار هستند و باید تملک انجام داد و برمبنای برآوردهای اولیه ۱۲ همت نیاز است. اگر اینطور باشد باید سقف ۱۰۷ همتی تصویب شود اما امروز ۶ همت نیز کم شده و به ۱۰۱ همت رسیده است. ما چگونه می توانیم اعتبارات سایر بخش ها را حذف نماییم و به تملک اختصاص دهیم؟
وی با اعلان اینکه ۱.۲ همت برای راه اندازی تقاطع و بزرگراه ها، ۴ همت برای مترو و ۱.۷ همت برای صدور مجوز مجتمع های ایستگاهی پیشنهاد شده است، تاکید کرد: تقاضای ما این است که برمبنای عملکرد سال قبل شهرداری، متمم ۱۰۷ همتی مورد موافقت قرار بگیرد. عدد ۱۰۷ همت کف تحقق بودجه امسال است و افق های پیش بینی شده اعداد بالاتری را نشان میدهد.
منبع:

1402/11/01
16:22:17
5.0 / 5
233
تگهای خبر: شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس