بارش برف و باران در شمال و غرب تهران از پس از ظهر فردا

بارش برف و باران در شمال و غرب تهران از پس از ظهر فردا

به گزارش دانلود عکس، اداره کل هواشناسی استان تهران از بارش برف و باران و وزش باد از پس از ظهر دوشنبه تا سه شنبه (۱۶ و ۱۷ بهمن ماه) در پاره ای نقاط بخصوص نواحی شمالی و غربی استان اطلاع داد.به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا بر مبنای بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران از امروز تا ظهر فردا آسمانی( ۱۵ و ۱۶ بهمن ماه ) صاف تا قسمتی ابری، در بعضی ساعات با وزش باد و در مناطق پرتردد شهری با غبار محلی پیشبینی می شود.

برای پس از ظهر دوشنبه تا سه شنبه(۱۶ و ۱۷ بهمن ماه) با گذر موج ضعیفی از استان، آسمانی نیمه ابری تا ابری، در پاره ای نقاط بخصوص نواحی شمالی و غربی گاهی بارش برف و باران و وزش باد مورد انتظار است همینطور در ساعات پس از ظهر تا اواخر وقت سه شنبه در سطح استان بخصوص در نواحی جنوبی، غربی و ارتفاعات گاهی وزش باد شدید تا خیلی شدید پیشبینی می شود.

در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه (۱۹ و ۲۰بهمن ماه) به تدریج با استقرار جوی پایدار، وضعیت جوی استان آسمانی صاف تا کمی ابری و در مناطق پرتردد و صنعتی همراه با افزایش غبار محلی و کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است.

طی پنج روز آینده روند افزایش نسبی دما پیشبینی می شود.

آسمان تهران دوشنبه(۱۶ بهمن ماه) کمی ابری، همراه با غبار صبحگاهی، گاهی با وزش باد ملایم، از بعدازظهر افزایش ابر با حداقل دمای ۲ و حداکثر دمای ۸ درجه سانتیگراد و طی سه شنبه ( ۱۷ بهمن ماه) نیمه ابری، گاهی بارش پراکنده و وزش باد شدید از بعدازظهر کاهش ابر با حداقل دمای ۱ و حداکثر دمای ۱۰ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، توچال با کمینه دمای ۱۵- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

منبع:

1402/11/15
23:26:38
5.0 / 5
352
تگهای خبر: كیفیت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس