معاون وزیر كشور اعلام كرد

بیشترین اعتبارات و طرح های دهه فجر سال جاری در کدام استانها هزینه شد؟

بیشترین اعتبارات و طرح های دهه فجر سال جاری در کدام استانها هزینه شد؟

به گزارش دانلود عکس، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور اظهار داشت: ۳۳ هزار طرح عمرانی با اعتباری بیشتر از ۶۲۸ همت در دهه مبارک فجر سال ۱۴۰۲ با عنوان  «کارگاهی به وسعت ایران» در استانهای مختلف کشور با حضور رئیس جمهور افتتاح می گردد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، مهدی جمالی نژاد شامگاه چهارشنبه با بیان این خبر اضافه کرد: ۳۳ هزار طرح عمرانی با اعتباری بیشتر از ۶۲۸ همت به طور همزمان و با حضور رئیس محترم جمهور در کشور افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید که نسبت به مدت مشابه در سال ۱۴۰۱، ۵۰ درصد رشد داشته است.

افزایش ۲ برابری بهره برداری طرح ها در دهه فجر امسال

توجه دولت به محرومیت زدایی و مناطق کمتر برخوردار کشور در دهه فجر
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور ضمن اشاره به افزایش ۲ برابری بهره برداری طرح ها در دهه فجر سال جاری افزود: این طرح ها با هدف محرومیت زدائی و توجه به مناطق کمتر برخوردار و در جهت اجرایی ساختن اهداف دولت و سند تحول دولت مردمی در کشور به بهره برداری خواهد رسید.

۷ استان دارای بیشترین طرح قابل افتتاح در دهه فجر
جمالی نژاد افزود: استانهای خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، البرز، سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، خوزستان و گیلان به ترتیب دارای بیشترین طرح قابل افتتاح در دهه فجر ۱۴۰۲ هستند.

بیشترین اعتبارات طرح های دهه فجر سال جاری در کدام استانها هزینه شد؟
وی بیشترین اعتبار هزینه شده در طرح ها را به ترتیب به استانهای هرمزگان، خوزستان، یزد، بوشهر، تهران، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی مربوط دانست و خاطرنشان کرد: رویکرد دولت، توجه به مناطق کمتر برخوردار می باشد که این مورد در طراحی و اجرای طرح های جدید هم مد نظر مدیران کشور قرار گرفته است.

آغاز عملیات اجرایی بیشتر از ۳۲۰۰ طرح عمرانی کشور با اعتبار ۲۳۰۰ همت در دهه فجر ۱۴۰۲
معاون ویزر کشور افزود: عملیات اجرایی بیشتر از ۳۲۰۰ طرح عمرانی با برآورد اعتبار بیشتر از ۲۳۰۰ همت هم با هدف عرضه خدمات هرچه بهتر به آحاد هم میهنان در فجر ۱۴۰۲، آغاز خواهد شد و تلاش می شود در صورت تأمین اعتبارات لازم، در مدت زمان تعیین شده به مرحله بهره برداری برسد.
طبق گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، به نقل از ایشان، از تعداد طرح های عمرانی، ۳هزار و ۹۲۵ طرح توسط بخش خصوصی به مرحله بهره برداری خواهد رسید یا عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد. ضمن آنکه چهار هزار و ۷۵ طرح توسط شهرداری ها و ۱۰هزار و ۱۳۱ طرح توسط دهیاری ها به مرحله بهره برداری خواهد رسید یا کلنگ زنی خواهد شد.
منبع:

1402/11/19
13:34:39
5.0 / 5
183
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس