توزیع ۴۰ هزار تن آسفالت و افتتاح مرکز درمانی شمال غرب تهران در منطقه ۲۲

توزیع ۴۰ هزار تن آسفالت و افتتاح مرکز درمانی شمال غرب تهران در منطقه ۲۲

به گزارش دانلود عکس، شهردار منطقه 22 تهران اظهار داشت: 40 هزار تن آسفالت جهت عملیات تراشکاری، روکش، آسفالت ریزی در معابر تازه راه اندازی و لکه گیری معابر در منطقه توزیع و استفاده شده است.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، مسعود نصرتی در اینباره اظهار نمود: به علت وجود شهرک های مسکونی جدید التاسیس در محلات ۱۲ گانه منطقه روند ساخت معابر در این نقطه از شهر تهران بیشتر از سایر مناطق بوده و بیشترین حجم معابر خاکی آسفالت شده نیز در منطقه ۲۲ صورت گرفته است و از شروع نهضت آسفالت تا به امروز ۴۰ هزار تن آسفالت جهت عملیات تراشکاری، روکش، آسفالت ریزی در معابر تازه راه اندازی و لکه گیری معابر در منطقه توزیع و استفاده شده است.
وی خاطرنشان کرد: در جهت ارتقای کمیت و کیفیت خدمات رسانی در حوزه عمرانی در غربی ترین محلات سطح منطقه، عملیات اجرائی معابر ارتباطی در این شهرک ها با جدیت دنبال می شود.
نصرتی اذعان کرد: تا به امروز و با افزایش سکونت شهروندان در غربی ترین محلات سطح منطقه، تامین حداقل هایی همچون ایجاد دسترسی ها از راه معابر آسفالتی، برخورداری از ناوگان حمل و نقل عمومی و یا اجرای هر چه بهتر طرح نگهداشت در محدوده دو شهرک الهیه غرب و مرواریدشهر اقدامات قابل توجهی تا به امروز صورت گرفته است.

افتتاح میدان میوه و تره بار شهرک شهید خرازی
مسعود نصرتی در ادامه درباره ی افتتاح میدان میوه و تره بار شهرک شهید خرازی نیز اظهار داشت: مدیریت شهری در جهت تکمیل شبکه توزیع میوه و کالای اساسی توسعه بازارهای تره بار محلی را در دستور کار خود قرار داده است. بدین منظور با هماهنگی های صورت گرفته توسط اداره ساماندهی منطقه و سازمان میادین میوه و تره بار، موقعیت یابی برای راه اندازی دو بازار میوه و تره بار در شهرک شهید خرازی صورت گرفته است.
وی از جانمایی زمین به منظور راه اندازی میادین جدید میوه و تره بار در محلات فاقد میدان میوه و تره بار در این منطقه اطلاع داد و اظهار داشت: بیش از ۸ هزار خانوار در شهرک شهید خرازی سکونت دارند و این میدان میوه و تره بار برای این تعداد از شهروندان ساکن در خیابان شهید اردستانی در زمینی در حدود ۵۰۰ مترمربع بنا و با حضور شهردار تهران به بهره برداری خواهد شد.

افتتاح مرکز بهداشتی_درمانی شمال غرب تهران در منطقه ۲۲
شهردار منطقه ۲۲ همینطور ضمن اشاره به افتتاح مرکز بهداشتی_درمانی شمال غرب تهران در منطقه ۲۲ اظهار نمود: به نسبت رشد ساخت و سازها و بارگذاری جمعیتی که در منطقه ۲۲ طی سالهای گذشته صورت گرفته، زیرساخت های مورد نیاز تامین نشده و عزم مدیریت شهری بر تامین سرانه ها و ارتقا وضع موجود در این منطقه شکل گرفته است.
بر طبق گزارش پایگاه خبری شهر، نصرتی ضمن اشاره به نقش زیرساخت ها در فرایند توسعه پایدار شهری اظهار داشت: در دنیای امروز زندگی کردن در شهر های بزرگی مانند تهران بدون وجود زیرساختهای شهری غیرقابل تصور است و وجود این ساختارها بعنوان اصلی ترین ملزومات زندگی شهروندان لازم است.
وی افزود: وقتی صحبت از زیرساخت های شهری می شود منظور وجود معابر، شبکه های آبرسانی و برق رسانی و... است که بیشتر جنبه های کالبدی شهر مدنظر است اما زیرساخت های شهری تنها محدود به کالبد نیست و مؤلفه های اجتماعی و اقتصادی را نیز شامل می شود.
نصرتی ضمن اشاره به ظرفیت بالای منطقه ۲۲ در ایجاد زیرساختهای مختلف و بسترسازی فرصت های سرمایه گذاری اضافه کرد: مدیریت شهری منطقه آمادگی کامل دارد تا در کنار مجموعه بهداشت و درمان، شرایط ایجاد مراکز درمانی در این منطقه را تسهیل نماید.
پازوکی رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی ایران نیز اظهار داشت: افتتاح مرکز بهداشتی_درمانی شمال غرب تهران اولین گام در منطقه ۲۲ است و مجموعه درمان با جدیت پیگیر ساخت بیمارستان های دولتی و همینطور بیمارستان تخصصی کودکان در این منطقه است. در این خصوص مطالعات و اقدامات اولیه صورت گرفته و مابقی اقدامات درحال پیگیری است.
وی ادامه داد: این بیمارستان مجهز به اتاق عمل، اورژانس و بخش های تخصصی و فوق تخصصی خواهد بود و امیدواریم در تعامل با مجموعه مدیریت شهری بتوانیم سرانه های خدمات درمانی را بیش از پیش برای شهروندان تهرانی مهیا نماییم.
منبع:

1402/11/21
09:24:38
5.0 / 5
375
تگهای خبر: خدمات , دانشگاه , كالا , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس