معاون شهردار تهران خبر داد

بازگشایی ۶۸ مجموعه ورزشی تعطیل شده شهرداری تهران

بازگشایی ۶۸ مجموعه ورزشی تعطیل شده شهرداری تهران

دانلود عکس: معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از بازگشایی 68 مجموعه ورزشی تعطیل شده شهرداری تهران آگاهی داد.


محمد امین توکلی زاده در گفت و گو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت فعالیت مجموعه های ورزشی شهرداری تهران، اظهار داشت: در این دوره مدیریت شهری زمانی که سازمان ورزش، تحویل تیم ما داده شد، به دلیلهای مختلف همچون شیوع ویروس کرونا شاهد تعطیلی مجموعه های ورزشی بودیم که یا مشکلات مدیریتی داشتند و یا اشکالاتی در نظام پیمانکاری آن وجود داشت. بنا بر این گرفتار رکود و رخوت جدی شده بودند.
وی بیان کرد: وضعیت ورزش شهر تهران به حدی زیان ده بود که در پرداخت حقوق پرسنل نیز گرفتار مشکل شده بودند، بگونه ای که با چند ماه حقوق معوق کارکنان مواجه بودیم.
معاون شهردار تهران اضافه کرد: همین مورد موجب تجمعاتی اعتراضی شده بود و این موارد، امکان تحرک سازمان را از ما گرفته بود و ما در ابتدا نسبت به پرداخت حقوق های معوق اقدام کردیم تا ثبات را به سازمان ورزش بازگردانیم.
توکلی زاده با اعلان اینکه دقت داشته باشید که علاوه بر مشکلات فوق الذکر، سال ها بود که هیچ زیرساخت جدیدی به مجموعه ورزش در شهر اضافه نشده بود، اظهار داشت: در عرصه نگهداری و اورهال زیرساخت های سازمان ورزش شهرداری تهران نیز گرفتار مشکلات بسیاری زیادی بودیم؛ بگونه ای که بیش از ۷۰ مجموعه ورزشی تهران تعطیل شده بودند و به همین دلیل ما سعی کردیم در ابتدا زیرساخت های تعطیل شده باردیگر فعال شوند و زیرساخت های جدید ایجاد شود و در مجموع، حوزه نگهداشت و زیرساخت سازمان ورزش را در اولویت قرار دهیم تا راندمان مجموعه ها ارتقاء یابد.
وی افزود: حالا امروز ۶۸ مجموعه ورزشی تعطیل شده، بازگشایی شده و بیش از ۳۰ مجموعه ورزشی جدید به مجموعه های ما افزوده شد و این درحالی است که با وجود این اقدامات، سازمان ورزش شهرداری تهران از زیان ده بودن خارج شد و با فعال شدن این مجموعه ها، امکان تسویه بدهی ها را پیدا کردیم و فضا برای تحرک و جریان سازی به وجود آمد.1402/11/22
15:08:27
5.0 / 5
413
تگهای خبر: شهرداری , فرهنگ , كالا , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس