مدیرعامل شركت برج میلاد خبر داد

آغاز ویژه برنامه های برج میلاد از اولین روز ماه رمضان

آغاز ویژه برنامه های برج میلاد از اولین روز ماه رمضان

به گزارش دانلود عکس، مدیرعامل شرکت برج میلاد از آغاز ویژه برنامه های این برج از اولین روز ماه مبارک رمضان اطلاع داد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، عباس حیدری در تشریح نرخ بلیت بازدید از برج میلاد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سال قبل نرخ بلیت بازدید سکوی دید باز ۸۰ هزار تومان و بازدید از کل طبقات ۱۲۰ هزار تومان بود که سال جاری این ارقام به ترتیب به ۱۰۰ هزار تومان و ۱۸۰ هزار تومان افزایش پیدا کرد و برای نخستین بار نرخ بلیت بازدید از گنبد آسمان به همراه تمامی طبقات ۳۰۰ هزار تومان تعیین شد.
وی افزود: بدین سان برای سال آینده حدود ۲۵ درصد افزایش قیمت در بلیت بازدید از سکوی دید باز و ۵۰ درصد برای سایر طبقات در نظر گرفته شده و تفکیک طبقه گنبد آسمان هم به علت محدودیت های فنی این کار انجام شده است.
مدیرعامل شرکت برج میلاد در مورد نرخ رستوران گردان در برج میلاد هم اظهار داشت: این مجموعه دست بهره بردار است و نرخ گذاری آن برغاساس مصوبات اتحادیه صورت می گیرد. در واقع شهرداری جا را اجاره می دهد و دستگاههای نظارتی بر نرخ گذاری آن نظارت می کند.
حیدری در مورد عرضه تخفیف به اقشار مختلف برای بلیت بازدید از برج میلاد اظهار نمود: برای فعالان حوزه گردشگری ۳۰ درصد، برای خانواده شهرداری تهران، خبرنگاران و فعالان ورزشی ۵۰ درصد، دانشجویان و دانش آموزان ۵۰ درصد، ایثارگران و جانبازان بدون محدودیت خانواده و مددجویان بهزیستی و کمیته امداد هم ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.
وی در پاسخ به سوالی در مورد رعایت حجاب در مجموعه برج میلاد خاطرنشان کرد: وظیفه ما فضاسازی محیطی است که این کار انجام شده و در حوزه تذکر لسانی هم همکاران ما در این بخش این کار را به خوبی انجام می دهند، اما در مورد عدم عرضه خدمات این کار باید توسط دستگاه قضایی و انتظامی صورت گیرد و ما آمادگی همکاری را در این عرصه داریم.
مدیرعامل شرکت برج میلاد تاکید کرد: برنامه های برج میلاد از اولین روز ماه مبارک رمضان از ساعت ۹ بامداد تا ۲ صبح شروع می شود.
منبع:

1402/12/13
14:45:26
5.0 / 5
232
تگهای خبر: خدمات , دانشجو , شركت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دانلود عکس