اعزام تاکسی کمکی برای سرویس رسانی به شهروندان در خطوط پرازدحام پایتخت

اعزام تاکسی کمکی برای سرویس رسانی به شهروندان در خطوط پرازدحام پایتخت

دانلود عکس: سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران از برنامه ریزی و اعزام بیش از ۸۰۰ دستگاه تاکسی به خطوط و اماکن پر ازدحام مسافر و مراکز خرید برای سرویس رسانی به شهروندان در دو شیفت بامداد و عصر اطلاع داد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، بنا براعلام روابط عمومی سـازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، شادی مالکی اظهار داشت: جابه جایی شهروندان به بهترین شکل ممکن در همه ایام سال بخصوص روزهای منتهی به نوروز از اهمیت مضاعف برخوردار می باشد. ازاین رو سازمان تاکسیرانی با شناسایی خطوط، مراکز پرازدحام و مراکز خرید در اقدام ویژه ای با بیان فراخوان از تاکسیرانان خواست تا در صورت تمایل آمادگی خود جهت سرویس رسانی در این خطوط را با پیامک اعلام کنند.
وی ادامه داد: با بیان آمادگی بیشتر از ۸۰۰ تاکسیران در مرحله اول، از بامداد امروز این تاکسی ها در دو نوبت بامداد و عصر در خطوط و مسیرهای پرازدحام حاضر و آغاز به سرویس رسانی کردند.
مالکی افزود: در شیفت بامداد تاکسی های کمکی به خطوط مختلف همچون اشراق-ونک ۶۶دستگاه، پایانه رسالت ۷۵دستگاه، بلوار همیلا ۸۹دستگاه، پایانه جنت آباد ۱۰۱ دستگاه و مترو صادقیه ۸۴ دستگاه اعزام شدند.
وی ادامه داد: همینطور در شیفت عصر تاکسی های کمکی به خطوط نیایش ۷۸ دستگاه، گاندی ۹۶ دستگاه، ونک ۱۰۶ دستگاه، ایستگاه حصارک و پونک ۶۵ دستگاه و گلوبندک ۴۸ دستگاه تاکسی سرویس رسانی خواهند کرد که با این تعداد در مجموع ۸۴۸ دستگاه تاکسی و ون کمکی در خطوط پر ازدحام به شهروندان تهرانی سرویس رسانی می کنند.
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران افزود: همینطور در اینروزها ۴۰ دستگاه ون تاکسی در مسیرهای میدان فردوسی به بازار، میدان شوش به بازار، میدان گلوبندک به میدان منیریه و چهارراه لشگر به گلوبندک به صورت کمکی اضافه می شوند.
به قول سرپرست سازمان تاکسیرانی، کنترل هوشمند تاکسی های خطوط هم توسط دوربین های پلاک خوان در پایانه های تاکسیرانی درحال اجرا و در صورت ورود خودرو های شخصی تخلف شان ثبت و اعمال قانون خواهند شد.
منبع:

1402/12/21
08:24:07
5.0 / 5
202
تگهای خبر: خرید , دوربین , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
دانلود عکس