معاون مركز ملی فضای مجازی :

جلسات کارگروه رسیدگی به وضعیت کندی اینترنت همچنان ادامه دارد

جلسات کارگروه رسیدگی به وضعیت کندی اینترنت همچنان ادامه دارد

به گزارش دانلود عکس، معاون حقوقی و امور مجلس مرکز ملی فضای مجازی اظهار داشت: جلسات کارگروه رسیدگی به کندی اینترنت ادامه دارد و میزان تحقق مصوبات و پیگیری برنامه هایی که در این رابطه تدارک شده، دنبال می شود.امیر خوراکیان، معاون حقوقی و امور مجلس مرکز ملی فضای مجازی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد آخرین بررسی های کارگروهی که به دستور رئیس جمهور جهت رسیدگی به کندی اینترنت تشکیل شده بود، اظهار داشت: کارگروه جهت رسیدگی به کندی اینترنت به صورت جدی فعالیت کرد و در سه مرحله گزارش مبسوطی را برای رئیس جمهور کشورمان ارسال کرد و در نهایت این گزارش هم در شورایعالی فضای مجازی عنوان شد.
معاون مرکز ملی فضای مجازی اضافه کرد: همینطور تصمیماتی متناسب با عوامل فنی و مباحثی که بیشتر در حوزه سرعت منطقی و مطلوب اینترنت دغدغه جدی رئیس جمهور و هم شورایعالی فضای مجازی و مرکز ملی است، دریافت شده است.
وی اضافه کرد: همچنان جلسات آن کارگروه ادامه دارد و میزان تحقق مصوبات شورا و پیگیری برنامه هایی که در این رابطه تدارک شده، دنبال می شود.
به گزارش دانلود عکس به نقل از مهر، ۶ تیرماه ۱۴۰۲ حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی، رئیس جمهور کشورمان در جلسه شورایعالی فضای مجازی به برخی گلایه های مردمی در سفرهای استانی در ارتباط با کندی اینترنت اشاره و کارگروهی متشکل از مرکز ملی فضای مجازی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را مأمور کرد تا مبحث را بررسی و حداکثر تا یک ماه آینده نتیجه بررسی و راهکارهای رفع دغدغه های مردم را ارائه نماید.
از آن زمان تا کنون گزارشی از نتیجه بررسی کارگروه رسیدگی به کندی اینترنت و جزئیات بررسی علل و مشکلات در ارتباط با آن از جانب مرکز ملی فضای مجازی و وزارت ارتباطات در اختیار مردم قرار داده نشده است.
خبرگزاری مهر به پیگیری خود در این حوزه همچنان ادامه خواهد داد.


منبع:

1402/12/28
13:00:49
5.0 / 5
156
تگهای خبر: اینترنت , سفر , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
دانلود عکس