توزیع 13 هزار افطاری هرشب در تهران

توزیع 13 هزار افطاری هرشب در تهران

به گزارش دانلود عکس، سخنگوی شهرداری تهران با اشاره به استقبال مردم با سلیقه های مختلف از «افطارخونه»، اظهار داشت: راهبرد ویژه شهرداری، برگزاری رویدادهای میدانی مردمی با رویکرد فرهنگی و اجتماعی است و اتفاقی که سازمان زیباسازی رقم زده، اتفاق بسیار ارزشمندی است.به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا عبدالمطهر محمدخانی ضمن اشاره به استقبال مردم از رویداد افطارخونه اظهار داشت: مجموعه شهرداری تهران یک راهبرد ویژه درباب در عرصه فرهنگی و اجتماعی دارد که این راهبرد، برگزاری رویدادهای میدانیِ مردمی است. در حقیقت تلاش داریم فضا و بستر را برای حضور مردم در سطح شهر در اعیاد مذهبی، مناسبت های ملی و انقلابی فراهم نماییم.

وی برگزاری رویدادهای میدانی برای مردم را اثرگذارتر از برگزاری برنامه های روتین در سالن ها و گالری ها دانست و اظهار داشت: این سبک از برگزاری، در سطح بالاتر و کار بهادار تر و در عین حال مشکل تر است.

سخنگوی شهرداری تهران در تشریح جزییات افطارخونه طهران، اظهار داشت: از روز اول حدود ۱۲ تا ۱۳ هزار افطار هرشب بین مردم توزیع شده که هرشب به تعداد آنها افزوده می شود و برآورد این است که به حدود ۲۰ هزار برسد.

وی افزود: به لطف خدا مردم از همه سلایق و گروه ها، هم استقبال فوق العاده ای کردند. اگر در میان میزها قدم بزنید می بینید که مردم با ظاهر و پوشش های مختلف حضور دارند و در کنار هم یک رویداد جمعی را تجربه می کنند.

محمدخانی اظهار داشت: اتفاقی که سازمان زیباسازی رقم زده، اتفاق بسیار ارزشمندی است البته بخش های مختلفی از داخل و بیرون شهرداری تهران، به سازمان زیباسازی در رقم زدن این اتفاق کمک می کنند. مجموعه سازمان اوج، مجموعه های جهادی و مردمی پای کار آمدند. توزیع اقلام افطار به عهده گروههای جهادی است.

به گزارش سایت شهر سخنگوی شهرداری تهران اظهار داشت: فکر می کنم این اتفاق تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه داشته باشد. گرچه اعلام اولیه یک بازه ۱۰ روزه است. اما امیدوار هستم که با همکاری بخش های مختلف و مشارکت مردم، امکان برگزاری تا عید فطر وجود داشته باشد.

منبع:

1403/01/07
10:29:37
5.0 / 5
124
تگهای خبر: شهرداری , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دانلود عکس